• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    no není to sice vědecký vtip, ale....

    Korespondence Brusel - Horní Bříza

    Brusel: Obdrželi jsem Vaši žádost na spolufinancování výstavby Domova pro seniory v rámci regionálního programu Východ. Jsme však nuceni Vás upozornit, že na str. 57 formuláře žádosti, kapitola "Vybavení", jste opomenuli vyplnit kolonku "Počet židlí ".

    Horní Bříza: Kolonku "Počet židlí" jsme nevyplnili schválně, poněvadž dotyčné židle zajistí místní důchodce p. Šebesta. Zcela zdarma totiž opraví židle vytažené ze sutin školy, která minulý týden spadla, když jsme se po osmi letech marných žádostí nedočkali žádné finanční podpory na její rekonstrukci. Tím zajistíme i úsporu bruselských fondů, což nás naplňuje dobrým pocitem evropské sounáležitosti.

    Brusel: Děkujeme za Váš zájem o úspory bruselských fondů, z Vaší strany je však tato starost zcela zbytečná, neboť úspory jsou v Bruselu logisticky řízeny třemi nezávislými výbory Evropské komise tvořenými několika desítkami předních ekonomů. Ohledně nevyplněné kolonky "Počet židlí" jsme pak nuceni Vám sdělit, že na základě pravidel Výboru pro komplexní posuzování žádostí je počet židlí neoddělitelnou součástí všech projektů týkajících se jakékoliv budovy. Proto musíme trvat na vyplnění kolonky "počet židlí".

    Horní Bříza: Dobře, žádáme o 44 židlí.

    Brusel: Zaregistrovali jsme vaši doplněnou žádost o 44 židlí. Vypracujte prosím zdůvodnění tohoto počtu Vámi požadovaných židlí.

    Horní Bříza: Protože máme 11 stolů, každý pro 4 osoby. 11 x 4 = 44.

    Bru sel: Obdrželi jsme Vaše zdůvodnění, musíme však konstatovat jeho nedostatečnost. Vypracujte prosím detailní posouzení využitelnosti jednotlivých židlí.

    Horní Bříza: Co to je?

    Brusel: Koeficienty využitelnosti židlí na osobu a den pro jednotlivá roční období jsou uvedeny na str. 23 "Metodického pokynu pro podávání žádostí o podporu z evropských fondů ", který je k dispozici na příslušném ministerstvu každého členského státu EU.

    Horní Bříza: S tím nám polibte prdel a peníze si nechte. Domov pro seniory si postavíme sami z cihel ze zřícené školy.

    Brusel: Registrujeme změnu věcného záměru Vaší žádosti z "Domova pro seniory" na "Líbání prdele". Pro úspěšné schválení žádosti prosím vyplňte přiložené formuláře.



    PIZI
    PIZI --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    nevím, jak moc to sem patří nebo ne, ale když už se tu řešily i bakapráce a studentské demence... se kdyžtak zase odmažu.

    učení se statistiky se spolužákem když jsme oba v kontaktu online (oba se v tom zoufale topíme).

    Předávání si vzorečků: mínus U alfa půl krát sigma iks průměr plus iks průměr je VĚTŠÍ nebo rovno mý a mý je VĚTŠÍ nebo rovno mínus U jedna mínus alfa půl krát sigma iks průměr plus iks průměr

    Vysvětlování vzorečku:
    K: že když jsem tě v tom poslanym obrázku opravil že to není 6 ale sigma tak to neznamená, že každý další znak který napíšu v ruce a vypadá jako 6 bude sigma. v tomto případě je to zrovna "b".
    PANIKA
    PANIKA --- ---
    TRAVIX: The chemistry experiment had me figuratively -- and then shortly thereafter literally -- glued to my seat.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRAVIX: Aneeeebo je treba vest osvetu na vsech frontach, zejo ("nepodepsany komentar") ;)
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    NIZBORSKY: Hm, zdá se, že tenhle prblém trápí mnohem víc lidí, než jsem původně myslel:

    [ VECTOR @ Nejlepší hlášky, hlody a kecy ]

    z diskuse na wikipedii...

    To že symbol pro píču stále není v Unicode standardu zasluhuje mnohem větší pozornost. Existuje v tomto ohledu nějaká snaha jej co nejdříve prosadit a implementovat? Pokud ne, je to neomluvitelná chyba, neboť frekvence výskytu na zdech a v internetových diskusích je extrémně vysoká a podle http://unicode.org The Unicode Standard is a superset of all characters in widespread use today.
    – Tento nepodepsaný komentář přidal/a 194.213.33.98 (diskuse • příspěvky • bloky) 15:01, 16. 1. 2007 SE[L]Č?)


    ...přemýšlím, co to vypovídá naší kultuře a lidské civilizaci obecně.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NIZBORSKY: dobře Ty... :)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    NIZBORSKY: taky způsob jak stravit roky života. :) Jinak pokud vím je to opravdu ryze středoevropský fenomén. My, slováci, a přesah do polska a rakouska.

    Někdo by na tohle téma mohl zpracocvat serozné studii. V nějakém evropském kulturním fondu na to zdroje určitě budou.
    NIZBORSKY
    NIZBORSKY --- ---
    SIRIEN:
    Je to pomerne obtizne dohledat, ale po 2 letech vyzkumu jsem na zaklade spise neprimych dukazu dospel k tomu, ze jsem mel pravdu.

    http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vulva_symbols.svg
    http://www.trendlist.org/trends/rhombus
    http://en.wikipedia.org/wiki/P%C3%AD%C4%8Da
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Czech_vulva_symbols

    Navic, jsem slysel nekolik podobnych historek jako vypravela TRPASLICE. Take jsem si vsimnul, ze maluvka penisu se sourkem je pomerne celo-evrosky rozsirena, ale ten kosoctverec jsem nikde mimo CR a SR nevidel.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    hlavně delení nulou mi vůbec nepřipadá jako černá díra... to už spíš třeba řešení fermatovy věty mě připadá výstižnější
    sorry za OT
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SINECURVE: krasna cestin, moc ocenit ze nekdy tu i lingvisticka humor
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JFM: týjo, dostal jsem se k tomu až teď a musím říct, že to je libovka :D Tolik cizích slovíček v jednom textu, člověk se skoro nemůže ubránit nějakému tomu: wow, much science, such erudite, so technological, many terms, so unique, much laser, very antipatogenous...
    A ty poznámky o předkládání pasů a pozvánek, práce pro pentagon, spousta vynálezů. A ono to dokonce v průběhu času graduje :D intenzita pole 60kg... teda, 60,000g... teda, 0,7 Gaussů...

    ...zajímalo by mě, jestli je autor takovej idiot, nebo jestli se u psaní hrozně chlámal tomu, jak se najdou idioti co to sežerou.

    záruka 24 měsíců... bych to skoro koupil a pak to šel reklamovat, že to nefunguje, protože geopatogení zóny pod mou postelí mají stále stejnou intenzitu
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    JFM: Tam zapomeli napsat "uvedena hodnota plati pouze v pripade, kdyz behem mereni mate prsty v zasuvce", ne?
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    NIXX: Tak vnitrni odpor ruka-noha pri tom napeti by moh bejt +- okolo kiloohmu, takze cca 0.2 A ve zkratu (treba, kdyz se chytnes rukama za spicky :] ).
    NIXX
    NIXX --- ---
    ULTRAMARINE: tak záleží ještě jakej by to dalo proud :)
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    TRILOBYTE: prave, stacilo by zapojit jeden kabel k noze, druhej na vztycenou ruku a mas funkcni zasuvku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam