• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THX_1138: "Od člověka co píše do Reflexu" je celkem jasný vodítko.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FINSON: aby žurnalista rozuměl fyzice, musel by nepropadat z matematiky. Kdyby nepropadal z matematiky, nemusel by jít z nouze studovat žurnalistiku.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FINSON:

    Ano, je to smutný. Žurnalistovi budiž snad omluvou, že z fyziky zjevně propadal a v dalším studiu gymnázia ho zachránily pouze čtivé fantaskní slohovky. Jules Verne také někdy začínal.
    ATLAS
    ATLAS --- ---
    FINSON: Hele ja jsem pred (pravda vice jak) 20 lety na tu zakladku chodila a tech blbosti odborujicimu zdravemu rozumu se tam ucilo tolik, ze mne ty draty neprekvapuji. Rijinova revoluce v listopadu mela jeste logiku. (To by ses divil, tem problemum, kteri umi soudruzi na sibiri vyresit a je je za to mozne obdivovat. )
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    VECTOR: Hlavne se ti ten odpor zmeni o par procent, ne tak aby kvuli tomu nejezdily tramvaje.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    FINSON: možná si myslel, že při nule jsou dráty supranevodivé.
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEFERNEFER: Já si myslím, že coby vzděláním ekonom ano :-) Ty jo, já si ten časopis snad jednou budu muset koupit...
    NEFERNEFER
    NEFERNEFER --- ---
    no nepotěší že na tom autor zakládá dalsí analýzu a navrhuje řešení... ale upřímně řečeno, pro RESPEKT to není nic nového. Tentokrát víc lidí pozná, že je to blbě, ale upřímně poznali by jste to u ekonomie nebo jiného oboru kde nevíte která bije?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Víte, co mi na tom nepřijde moc vtipný, ale vcelku smutný? Že věc, která se před 20 lety učilal ve fyzice na II. stupni ZŠ, dnes neznají publicisté píšící odborné (?) články do tisku, a že se tomu na Nyxu smějí lidi v klubu s vědeckými vtipy..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VECTOR: Yup. A v aktualnim cisle si za to sypou popel na hlavu.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KOLU: nechci se ptat blbe, ale melo by to byt imho naopak, ne? cim vetsi teplota, tim vetsi odpor? nebo je to picovina na plne care?
    ENDER
    ENDER --- ---
    KOLU: boze, tohle nekdo dokaze napsat do novin?
    KOLU
    KOLU --- ---
    nevim, jestli se to kvalifikuje, nicméně minimálně nad blbostí pisatele se lze pusmát:
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    FILSHAVE: What does the B. in Benoit B. Mandelbrot stand for?
    FILSHAVE
    FILSHAVE --- ---
    HRAFNAIN: What does the B. in Benoit B. Mandelbrot stand for?

    Benoit B. Mandelbrot
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    What Would Happen If The Earth Was Flat? | IFLScience
    http://www.iflscience.com/space/what-would-happen-if-earth-was-flat
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Z náboženskejch

    VANEK
    VANEK --- ---
    Obrázek, ale komentáře se skoro vyrovnají.
    Multithreaded programming - theory and practice. : aww
    http://www.reddit.com/r/aww/comments/2oagj8/multithreaded_programming_theory_and_practice/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam