• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    Pokud je v tom něco vědeckýho a je to k něčemu, hažte to sem. Berem všechno: chemii, fyziku, filozofii, matematiku, psychologii... a další


    Za přílišné a především opakované OT budou dárkové poukazy v podobě RO a ovocných košů s banány.

    Kecy k věci tu nechám, hlavně když budou vtipný. Zbytek mažu.





    Ňáký odkazy... vozte to sem na dvoukoláku a pište to tam hráběma.
    http://wiki.matfyz.cz/wiki/Category:Humor
    http://www.frozen-planet.mysteria.cz/pages/vtipy/m-vtipy.php
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    rozbalit záhlaví
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SHEALA: I kdybys na prááshka ten led nalepila, tak stejně roztaje a je z toho zase hovno.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    myslela sem že každej led má na sobě jakoby "nalepený prášek" a proto nemusí tolik klouzat... jestli se to dá pochopit, píšu ve stavu značné spánkové deprivace.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LOOKASH: praashek neudržící stolici, vkládá si skleničku do zubů čímž baví přítomnou společnost... tady ten oral vážně naštve.
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    hlavně jsem měl pocit, že naopak lépe bude klouzat led, který bude mít menší styčnou plochu...
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    PRAASHEK: neudrzis ani stolici v zubech....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MEJLA77: takže když si budu čistit oralem-b, už neudržím sklenici v zubech? to je nahovno, čím budu na večírcích bavit společnost?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    strašně mě to rozčiluje a přijde mi to jako (pa)vědecký vtip... moc nevím, kam s tím, tak snad nejsem úplně mimo téma...

    Oral-B elektrický zubní kartáček - bořiči mýtů
    https://www.youtube.com/watch?feature=trueview-instream&v=MpIMUKiJ5g4
    WADER23
    WADER23 --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Měli jsme postiženého, kterému museli odstranit 80% mozku. Bohužel se přes veškerou péči někam zaběhl. Prý teď posuzuje granty. Ale JÁ říkal, že ho máme zamykat, jinak že uteče a venku se zblázní.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    THX_1138: hele takle, mě to říkala ředitelka Chodících lidí, do jaký míry to má přesný nevím :) Ale pokud vemeš populaci vědců, tam bych čekala že to bude malinko spíš se blížit k tý jedný třetině. Jednak velmi chytří lidé moc už neřešej jestli někomu chybí nějaká ta (pa)nožka (to mi zas říkala psycholožka z mensy :)), jednak samotný to vysoce náročný prostředí prostě bude nahrávat většímu výskytu poruch nálady a úzkostem.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CELLINDRA: napiš že sice postiženýho máte, ale vzhledem k tomu, jak je to citlivý téma, že se ke své identitě nehlásí, a jak si dovolujou předpokládat, že všechna postižení musí bát viditelná, a že všichni postižení chtějí hrdě roztrubovat do světa že jsou postižení... a seriózně, je dost možný, že máte v týmu někoho se zdravotním stavem, který by se medicínsky dal kvalifikovat jako postižení. Diabetes, epilepsie, deprese, úzkostná porucha. Statisticky to vychází na 1/10 populace /jsou li do toho započtení i lidi s neviditelným nebo minimálně viditelným postižením.
    Omlouvám se za případné emoce :)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    CELLINDRA: Mělas uvést u sebe vadu zraku a poslat fotku sebe v brýlích ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vy nezaměstnáváte na fakultě jednoho fyzicky i psychicky postiženého černého homosexuála přeoperovaného na indiánskou ženu, kterého píšete do každého grantu? U nás má samozřejmě oficiální zaměstání ve skleníku, což je prostředí snadno obhajitelné jako udržitelná biodiverzita v městském multikulturním pokrokovém prostředí.
    SNIPERCZE
    SNIPERCZE --- ---
    SARGO: cerni je malo, ale socialne vylouceni jeste jdou.
    SARGO
    SARGO --- ---
    SALVATOR: Nebo alespoň černí. Nebo to už je taky málo? :-o
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SALVATOR: aha, takže postižený muž je ekvivalentem ženy!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PAN_SPRCHA: V týmu smí být více než 50% mužů, pokud jsou zároveň dostatečně postižení.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SALVATOR: ..a genderově vyvážená tzn. v týmu můžou být jenom samé ženy nebo zhruba polovina žen, ale v žádném případě ne většina mužů.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAR_TINA: Teď je hit trvale udržitelná biodiverzita. Musí ale bejt rozvojová a postižená.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CELLINDRA: Já myslela, že trvale udržitelný rozvoj už je pasé a teď jede biodiverzita.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam