• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    a nebo prostě nechtěj mít papír...co to je za diskuzi zas...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RAGUPKI: No. Když uvážíme, že heterosexuál si vybírá partnera z X možností, zatímco homosexuál z 4X/1000 možností a pokud bude stejně náročný(Být tomu jinak, vybere si heterosexuál prvního kdo má vhodnou sexuální orientaci.) je výběr partnera 250x obtížnější. Je proto přirozené, že si často prostě nevybere. Zkus srovnat podmínky, když ženská osloví chlapa který se jí líbí, že s ním chce něco mít(ano přiznejme si to, je to ženská, kdo si vybírá :-) a když stejně chlap osloví chlapa, který se mu líbí.

    Z těch čísel tedy vychází co? Že pokud nejde o vědomou manipulaci, stojí závěry na vodě.
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    GILHAD: Desítky k desetitisícům, jak tvrdí, jsou 3 řády a tedy promile. Pokud chcete konkrétní čísla, 200 / 50 000 (ČSÚ) = 4 promile.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jo, toho jsem si nevšiml. Moje chyba.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KENJIRO: 200 z desetitisíc jsou pořád 2 procenta.

    A uvážíme-li, že heterosexuálové se překvapivě často berou "z musu", tak je rozhodně zcestné vyvozovat z toho (že to nejsou 4 procenta), že by jich snad byla pouhá promile.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KENJIRO: vtip je spis v tom, ze z tech cisel nevychazi sice 4% ale jen 2% nicmene stezi jde o "par promile" jako kontrast k tem 4%
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    není to vtipné, není to relevantní. A rozhodně to není vědecké. Je to jen snaha někoho zesměšnit vytržením jeho slov z kontextu.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    "nebo homosexuálové žádný Zákon o partnerství nepotřebovali a nepotřebují."
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ERGOSUM: tušil jsem, že nebudeš mít koule na to, abys to napsal přímo :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KENJIRO: Není to vtipné, není to relevantní, ale
    Let me google that for you
    http://lmgtfy.com/...%8F+je+tedy+homosexu%C3%A1l%C5%AF+nikoli+4+procenta%2C+ale+jen+p%C3%A1r+promile
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    začínalo to tuším slovem "nebo..." ?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ERGOSUM: a napíšeš i to, co bylo za tou čárkou, a o co jsi informaci tak příhodně "redakčně zkrátil" ? ;-)
    LECOPIVO
    LECOPIVO --- ---
    BRAMBOROVY_KRAL: Je mozny, ze jsem to nejak hrube nepochopil, ale nemelo by to byt takto.

    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Další perla(redakčně zkráceno)
    Například zkuste jako učitel občanské výchovy říkat studentům pravdu o Registrovaných partnerstvích – totiž, že v posledních letech se jich uzavírá pár desítek (2009 – 203; 2010 – 194; 2011 – 177 atd) oproti desetitisícům normálních sňatků a klást si otázku, že buď je tedy homosexuálů nikoli 4 procenta, ale jen pár promile,...

    Já bych se neodvážil abych nebyl žákům pro smích. Autor je prý absolvent UK a autor knih o matematice.
    BRAMBOROVY_KRAL
    BRAMBOROVY_KRAL --- ---
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Objevil jsem kopíruji
    Ještě k mentionům:-)

    Pavel Hudecek 24.03.2013 v 18:48

    „Menšny existují, protože nikdo nikdy neprokázal, že neexistují.“

    Já si myslím, že ze stejného důvodu existují i blbiony a ty vyzařují z hlav blbů. Jejich vlastnosti jsou něco mezi tachyony a neutriny. Na nich je pak založena moje hypotéza o mimozemské komunikaci:

    Axiom: Blbost se šíří nekonečnou rychlostí.

    Hypotéza: Někteří lidé tvrdí, že komunikují (komunikovali) s mimozemskými bytostmi. Z výšeuvedeného axiomu vyplývá, že je to možné. Pokud jsou rozumu dostatečně mdlého, mohou komunikovat bez zpoždění na neomezeně velkou vzdálenost. Jedinou podmínkou je, že na druhém konci musí být podobně postižený UFOn.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    87HIGHFLYER: dva páry slonů
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    A nebo by se ten placatej svět prostě netočil...stačí nějaká želva a pár slonů
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DURIKA: Hezké, jen se mi nechce počítat, zda by domy postavené podle olovnice, nebyly spíš opačně šikmo, aby kompenzovaly tu odstředivou sílu. Záleželo by na dutosti a tloušťce toho mísosvěta. :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MHO: dával jsem mu několikrát dohromady počítač (byl náš stálý zákazník), jednou se tam potkali s Baudyšem starším a pak tam stáli dvě hodiny v rohu a povídali si o fakt divných věcech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam