• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    CHORSUKONG
    CHORSUKONG --- ---
    to mi pripomina hlasku kdysi z jakehosi sesitu z chemie na gymplu: "castice zaujimaji takovy tvar, ktere maji nejvice atomu, aby mely tu nejmensi."
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Pokud je samice domácího lichokopytníka ve vlastnictví podnikatele v oblasti metalurgie, bývá v přímém tělesném kontaktu s povrchem, po němž se pohybuje.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    uplne se divim proc pod clankem neni diskuze. nebo jsem ji prehlidl?
    JAKES
    JAKES --- ---
    TRAVIX: Nadpis by měl spíš znít:
    "Hloupost může zničit vesmír. Zatím nikdo netuší, proč se tak ještě nestalo. "

    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    CERN mohl zničit vesmír. Proč se tak nestalo, nikdo netuší
    http://zpravy.aktualne.cz/...ir-proc-se-tak-nestalo-nikdo-netusi/r~c59420e03b7811e5b286002590604f2e/

    Ten nadpis!
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    KENJIRO:

    klučina: "A v tom je nějaký plyn?"
    já: "Ne, jenom vzduch."


    RAB1T
    RAB1T --- ---
    Vysoká teplota způsobila apatii správců. Omlouváme se za případné škody na duševním zdraví. Kecy promazány a náhodná RO udělena.
    RAGUPKI
    RAGUPKI --- ---
    HARVIE: Měření neměřitelného, extrapolace a úderný závěr, přesně dle mého gusta!

    MIROSLAV
    MIROSLAV --- ---
    MAGUMI: Jistě dalo. Otázkou rovněž ale je, nakolik se jedná o záměrné otevírání dveří a nakolik o byproduct. Druhá světová válka taky vedla k vědeckému a technickému pokroku, ale primární motivace byly hledání pravdy dost vzdálené.

    Bohužel nemáme k dispozici kontrolní skupinu a tak můžeme jen divoce spekulovat, co by kdyby...

    Q: What is a nuclear physicist's favorite meal?
    A: Fission Chips.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HARVIE: "The standard view of the Middle Ages as a scientific wasteland has persisted for so long and is so entrenched in the popular mind largely because it has deep cultural and sectarian roots, but not because it has any real basis in fact. It is partly based on anti-Catholic prejudices in the Protestant tradition, that saw the Middle Ages purely as a benighted period of Church oppression. It was also promulgated by Enlightenment scholars like Voltaire and Condorcet who had an axe to grind with Christianity in their own time and projected this onto the past in their polemical anti-clerical writings."

    Why did science make little real progress in Europe in the Middle Ages? - Quora
    http://www.quora.com/Why-did-science-make-little-real-progress-in-Europe-in-the-Middle-Ages
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VANEK
    VANEK --- ---
    ADMIX: ale přijetím sluníčkovosti se zvyšuje jeho potenciál!
    ZCR
    ZCR --- ---
    KENJIRO: teplé černé pytle na dětském táboře..., no nevím nevím - aby tě nezavřeli.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KENJIRO: Ten pytel jiste nevykonava zadnou praci!
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    jen taková perlička -

    předvádím na letním táboře solární vzducholoď, což je cool jméno pro nafouknutý černý mikrotenový pytel:

    klučina: "A v tom je nějaký plyn?"
    já: "Ne, jenom vzduch."
    klučina: "A jaktože to lítá?"
    já: "Na sluníčku se vzduch v tom pytli ohřívá, protože je černej."
    kolega opodál: "To je rasismus."
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ALCATOR: tohle mi ale nprijde vtipný. mě z toho skoro až mrazí.
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---


    Bug 12117 – The default desktop startup screen causes damage to monitor!
    https://bugzilla.xfce.org/show_bug.cgi?id=12117
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam