• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    Pokud je v tom něco vědeckýho a je to k něčemu, hažte to sem. Berem všechno: chemii, fyziku, filozofii, matematiku, psychologii... a další


    Za přílišné a především opakované OT budou dárkové poukazy v podobě RO a ovocných košů s banány.

    Kecy k věci tu nechám, hlavně když budou vtipný. Zbytek mažu.





    Ňáký odkazy... vozte to sem na dvoukoláku a pište to tam hráběma.
    http://wiki.matfyz.cz/wiki/Category:Humor
    http://www.frozen-planet.mysteria.cz/pages/vtipy/m-vtipy.php
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    rozbalit záhlaví
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    TRAVIX: Jeden právník má vždycky pravdu. Problém je, když se sejdou dva a víc.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    SCHWAB: Ukázal jsem to kamarádovi. Okamžitě odpověděl, že ani jedna odpověď není správná, protože "záleží přece na tom, jak definuješ správná".

    Kamarád je právník...
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    LVA: kdyby tam byla nula, nebyla by pak spravna odpoved 25%? It's a trap :D
    LVA
    LVA --- ---
    Je to nula, taky si myslim. Jake je by bylo reseni, kdyby jedna odpoved o 25% byla vymenena za tu nulu?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    JORIM: Souřadnice to jsou, ale jiný typ, než se nejčastěji používá. Googli UTM coordinates.
    JORIM
    JORIM --- ---
    YAR: Jen technická, neví někdo, co znamenají ta čísla? Tipoval jsem to na souřadnice, ale to končí kdesi v Asii, nehledě na to, že stupeň má 60 minut a tam je 80.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Při dosažení a překročení rychlosti 127 km/h mi začaly kapky vody na předním skle téct "nahoru".
    Manželka: Drahý, jet tak rychle, že opouštíš gravitační pole naší planety - je to rozumné???
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: Jen jestli nemáš zapnutou stabilizaci obrazu...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    KAERO: Hypotéza s gravitací nebude validní. Když jsem monitor otočil vzhůru nohama, pořadí odpovědí se nezměnilo.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ALCATOR: zajimave je, ze prvni odpoved "jedenkrat" ma mnohem vice hlasu nez posledni odpoved "jedenkrat". To svedci o tom ze obe odpovedi nejsou totozne, i kdyz by se zdalo ze to je naopak podle moznosti v ankete. A take to neodpovida gravitaci, to bych cekal ze vice odpovedi bude v te posledni (dolni), nez v prvni (horni). Pokud ovsem odpoved neni lehci nez vzduch, coz ale asi je pravda, protoze energie informace jednoho hlasu je v systemu se 4mi moznostmi velice mala.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Co je presne moznost, ktoru som zaskrtla.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    je to nula
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SCHWAB: musite prijit k tabuli a pri krouzkovani moznosti A smazat rukavem jednu cislici u moznosti D
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    ALCATOR: Schrödingerkrát
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    ALCATOR: My víme :-)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MYSHAAK:
    ROUMEN:

    Chtěl jsem vám dát možnost okusit tu opojnou situaci z přednášky, vyobrazené na nižší fotografii.
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    ALCATOR:
    MYSHAAK:
    Jedu od shora: jedenkrát? Ano, zatím ano, kliknu (jeden křížek), totéž je tam jako poslední možnost, kliknu tedy i na ni (druhý křížek). Vidím dva křížky, tedy dvě správné odpovědi, zaškrtnu tedy ještě druhou volbu "dvakrát" (třetí křížek). Koukám a vidím tři křížky, je tedy správná i třetí varianta "třikrát", kliknu tedy i na ni (čtvrtý křížek). Odpověď nelze odeslat, lze zvolit jen jednu možnost, nechám tam tedy tu poslední správnou ("třikrát"), zruším křížky u ostatních možností a odešlu odpověď :-)
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    ALCATOR: Pokud smím odpovědět jen jedenkrát a odpověď jedenkrát je tam dvakrát, pak dvakrát je správně i když je tam jen jedenkrát. :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Admiral Ackbar odmita kliknout
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---

    Kolikrát se v nabídce odpovědí vyskytuje správná odpověď?

    87 hlasy od 87 respondentů

      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam