• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    PJT
    PJT --- ---
    SALVATOR: Já si vždycky představím, kolika ledvinama už každá kapka vody na světě musela projít... :-) ... a v tu ránu je po harmonizaci (a nebo homeopatikách) :-D
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    TRAVIX: Tak se jich zepta, jestli obsahuje dihydrogenmonoxyd?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    ERGOSUM: Drž hubu, nebo si pro tebe přijde FBI!
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SHEALA: Já bych to zobecnil na průnik ezonesmyslů s komercí kolem zdravé výživy. Viz třeba taková Góvinda, to je krásný případ.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SHEALA: no, de facto vege sortiment mají :) zmrzliny a rozmixovaný ovoce
    ale jestli je to vegetariánský kvůli sortimentu, nebo z přesvědčení...
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TRAVIX: není to nějaký vege stánek? on je průnik mezi vegetariánama a ezonesmyslama. Občas z toho lezu po zdi :)
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Spíš mě překvapilo, že tohle prodávají o jonak seriózně se tvářícího (byť poněkud předraženého) stánku s občerstvením.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MAR_TINA: horský křišťál je doslovnej překlad Bergkristallu, což je v češtině křišťál.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MAR_TINA: Proste kdyz tu vodu nebudes pit, tak nakonec umres.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAR_TINA: Ježiš harmonizovat ne, dyť je to tam napsaný. Normální voda má zmatenou energii, podobně, jako jídlo upravený mixérem, což nemá pozitivní vliv na tvoje čakrově-kvantový aury.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Co mají vlastně ty krystaly vodě dělat? Já že jich máme doma dost, ametyst leží v knihovně (knihy vypadají harmonicky), tak ho můžu šoupnout pod dřez.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    nebo to jen napisou na etiketu, proc se s tim vubec srat, stejne je to k nicemu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPECZ: nebo tak. Investice do šutru je v řádu stokorun.

    Horským křišťálem myslí křišťál, odrůdu křemene nebo co?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MAR_TINA: Tipnul bych že to nechaj protýct trubkou okolo kusu šutru, kterej se tim nijak neopotřebovává :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRAVIX: ametyst je levný a nevíš, kolik na harmonizaci stačí. pokud hodí 100g šutru do 10m3 nádrže, nevyjde to draho. A možná na vyrovnané lahvičky noname vody svítí přes jednu větší drůzy, ani je nemusí otvírat.
    MINER
    MINER --- ---
    TRAVIX: někteří jdou ještě houšť:) Pí voda:) http://piwater.cz/
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    To je úžasné, co všechno si můžete koupit v Praze:

    Osobně si ale myslím, že je to podvod. Pokud by skutečně byla voda harmonizovaná přes horský křišťál a ametyst, nemohla by stát 39 Kč.

    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    DACAN
    DACAN --- ---
    KENJIRO: jsme porad ve vedeckych vtipech, ze? O jeden jsem se pokusil a hned na mne nekdo taha nejaka nudna fakta...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam