• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Me dodnes fascinuje, ze jsme se tohle ucili v prvni tride zakladni skoly. Proc? Buhvi.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KAERO: Nedá mi to, ale lidé co rozumí Vennovým diagramům a lidé co mají smysl pro humor by měli chápat, že se jedná o figuru osahující dva Vennovy diagramy, a rovněž že Vennovy diagramy obsahující 4 a více množin jsou zpravidla naprosto nepoužitelné.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZUZKAOU: neda mi to, ale lide, co rozumi vennovym diag. a lide co maji smysl pro humor by meli mit prunik s lidmi co jsou stale na zivu (a vlastne i s lidmi co jsou 180 let stari, ale tady chybi dukaz, ze aspon jeden 180tilety mel smysl pro humor. to ze aspon jeden 180tilety rozumel venn. diag. je zrejme).
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    The first rule of Dunning-Kruger club is: you don't know you're in the Dunning-Kruger club.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    FILSHAVE
    FILSHAVE --- ---
    "Rozbil se mi displej!"
    "To víš, každý den není podsvícení!"
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    JAZZZ: Zkratka ja "KLITORS"
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    JAZZZ: :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    JAZZZ: WTF E?
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    Možná vám to přijde malinko pubertální, ale pan Kondratieff pobavil.

    Mimochodem víte jaká je nevýhoda Komise pro Legalizaci Intergace Teorirstických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti ?

    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Matt Parker ma novou show na BBC. Je to ptakovina, ale fakt me to strasne pobavilo a navratilo mi to naladu v celkem zpicenem dnu :D

    Snad to bude mit velkou poslouchanost.

    BBC Radio 4 - Comedy of the Week - Downloads
    http://www.bbc.co.uk/programmes/p02pc9x6/episodes/downloads
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    a k tomu povídání jeden infantilní fyzikální

    GAARQ
    GAARQ --- ---
    TMA: oxan je jméno dle IUPAC pro tetrahydropyran, oxidan je voda podle IUPAC.
    TMA
    TMA --- ---
    GAARQ: Pokud mne paměť neklame, tak systematický název je oxan – H2S je sulfan, HF fluoran, HCl chloran, HBr broman, ... Leč narozdíl od následně jmenovaných je používání systematického názvu zakázáno (míněno v odborné chemické literatuře).

    Oxan je dostatečně obskurní, aby se nechal použít pro českou kampaň.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    RAKDVER
    RAKDVER --- ---
    BROUKOID: Ale možná by zabral hydoxid vodný...
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    u nas by to asi nefungovalo s "oxidem vodnym" :) (teda aspon doufam ze ne..)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    LODBROG: ono asi nejde o to chtit znit chytre, ale v anglickem nazvoslovi nemaji "ny, naty, ity, icity, icny, ovy, isty, icely", takze to jinak rict nemuzou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam