• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Nevím kam s tím jinam:
    Hexose sugars like glucose, mannose, and galactose are isomers, all having the formula C6H12O6. In these cyclic hexose isomers, there are 4 hydroxyl groups with alternate positions. The particular positions determine such effects as relative sweetness and optical characteristics of each isomer. With 4 variable hydroxyl groups there are 16 possible isomers.
    So, the next time someone asks if you would like something sweet, you can answer, "Maybe just a nibble."
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MHO: Čtečka je z hlediska HID klávesnicí; nenačtený kód lze naklepat ručně. A teda mimochodem: pokud to budou malovat červeně, půjde to stejně přečíst, páč normální (neandroidí) čtečky detekují "černobíle" přechod 1-0 a 0-1, kde červená odpovídá stejné hodnotě 0 jako bílá. Neboli tohle uzemňuje řádově v jednotkách pct - zneplatnit kód ale jde třeba modrým fixem ;)
    MHO
    MHO --- ---
    ALCATOR: vrhnul jsme se do pokusu napsat k tomu článku oponenturu a protlačit ji na ten web.

    Základní myšlenka:
    Měření aury prokázalo, že toto uzemnění antény kódu sníží vliv Satana, ale jen průměrně o 37.4%. Navíc při nedotažení hrozí naopak astrální rezonance a zesílení vtisku zla. Proto doporučuji kód znehodnotit vertikálně.

    Pokud tuto myšlenku rozvedu dostatečně věrně, začnou to ti dementi škrtat, kód nepůjde přečíst, nic nenakoupí a umřou hlady. Nebo je utlučou v supermarketu.

    MHO
    MHO --- ---
    ALCATOR: Já jsme měl nejdříve pocit, že se jedná o nějakou recesi. Alespoň mi to přišlo podle jména autora ("Tomáš Marný"). Ale pak jsem přečetl výběr jeho ostatních textů a ztratil jsem víru v lidstvo.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    MEJLA77: Jestli v programech setris na klavesach, tak to s citelnosti tveho kodu nedopadne dobre.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SULTHAN: A i tihle dementi mají nebo budou mít volební právo.

    To je v prdeli.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MEJLA77: to rozhodne nerozporuji, sam to tak delam .)
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    VECTOR: zápis .9 je při vkládání hodnot do polí v programech pohodlnější než 0.9 - je to o klávesu méně a když to děláš tisíckrát za den, tak ušetříš tisíckrát nic :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FIONOR: Nejsou, ale klidně by mohly!
    ROUMEN
    ROUMEN --- ---
    FIONOR: Některé cifry se sice tvarem liší, ale důležitý je princip desítkové poziční soustavy.
    Jenže ani arabové to nevymysleli, ale jen to ukradli indům :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: "Arabské číslice jsou nástrojem plíživé islamizace!!!1!!!" Stačí takhle?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jeste by to chtelo nejakou konspiracni teorii s cislama.
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SULTHAN: Ja jsem to myslel tak, ze ten muj vzorec vyzaduje nejmensi upravu vuci tomu, co uz tam je (9/9) ;)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ONDRA_99: 9^(9-9)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    Taky by slo (9/9)^9
    KAERO
    KAERO --- ---
    ELHO_CID: ech, nojo, je horko. elektrony v mozku putuji pomalu.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KAERO: On to napsal blbě, ale (sqrt(9)*sqrt(9))/9 funguje
    KAERO
    KAERO --- ---
    SIRIEN: asi jsem nepochopil. sqrt(sqrt(9/9)) ma jen dve devitky. kde mas tu treti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam