• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Snad tu s tím nebudu moc OT:

    Včera mě docela pobavila prodavačka v prodejně e-cigaret. Byl jsem si vybírat nějaký nový příchutě.
    A prodavačka mi říká: tohle teď lidi dost kupujou - a ukazuje mi lahvičku s čímsi modrým, vzdáleně připomínajícím iron.
    Koukam na to, a ptám se Co to je ?
    prodavačka: Jmenuje se to Heisenberg
    A jak to chutná ?
    Jak bych to popsala, nóó, tak jako dost neurčitě ...
    KAERO
    KAERO --- ---
    Skolni jidelna:
    KYRKYJ
    KYRKYJ --- ---
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Ukradeno z textových:

    And God said "Go forth and multiply."
    The snakes said "Oh Lord almighty, we cannot follow your command, for we are adders."
    Thus spake the Lord "Go and fell those trees and build furniture out of them. For adders can multiply with the aid of log tables".
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    ZCR
    ZCR --- ---
    MARWIN_KOVAREX: trollové slabší kusy jasných recesí odchytávají, a rajtují na nich, případně si je drží jako sexuální otrokyně; u silnějších prostě počkají, až zdechnou, a pak hodují na jejich zamřelých mrtvolách.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    to video samo o sobe je docela gut, ale v komentech pak tu "rovnici" dal rozvedou :)
    https://www.reddit.com/comments/7pkjqr
    KAERO
    KAERO --- ---
    MHO: inercialni vztazna soustava nefunguje v ceskych vlacich, ale v japonskych jo. coz je primy dukaz lokalnosti fyzikalnich principu.
    MHO
    MHO --- ---
    ELHO_CID: dříve jsem věřil v existenci inerciální vztažné soustavy. Ale pak jsem se pokusil močit ve vlaku za jízdy.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Já šel ještě dál, věřím na rovnoměrně přímočaře se pohybující hmotný bod.
    PJT
    PJT --- ---
    ANARCHY: Máš naprostou pravdu, ale pokud špagetové monstrum zjednodušíme na kouli ve vakuu, je to velmi pravděpodobné :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    PJT: To ale stoji na axiomu, ze si spagetove monstrum nedokaze predstavit ruzoveho slona
    PJT
    PJT --- ---
    GUMBA: Důkaz sporem: Kdo si teď nepředstaví růžového slona je špagetové monstrum
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    OTAVA: To sice neumime, ale umime rozhodnout, zda je jeho existence dokazatelna, a dokonce to umime dokazat!
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Dokaz neexistenci spagetoveho monstra! Ha, nemuzes, vid ?
    BLAF
    BLAF --- ---
    MARWIN_KOVAREX: Jestli je to humor, tak super, ale nejak to v tomto pripade nejsem schopen vyhodnotit.
    MARWIN_KOVAREX
    MARWIN_KOVAREX --- ---
    BLAF: Me zase mekne mozek, ze lide nepoznaji jasnou recesi a zivi trolly. Co budeme delat priste, hadat se ze nejde dokazat existence spagetoveho monstra?
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam