• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    ASNEK: bor = barium je nějaká forma vědeckého vtipu?
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    GUMBA: 6ty od spoda. medzi supermanovym nepritelem a necim cemu rikaji MH
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ASNEK: Kde presne? :)
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    KAERO: tady mas ten tvuj bor :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ASNEK: moc pekne. ale premyslim proc ma Bor tu caru modrou, kdyz je na pozici cervenych. mozna kompresi obrazku? a jsem ted lenivy dohledavat jak Bor sviti.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a navíc tomu chybí odkaz na roumen.fr
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TRPASLICE: V původní angličtině bez té odpovědi (proto tam chybí bublina), "překladatel" to nevylepšil.
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Takový trochu laciný humor



    - Pravý důvod evoluce
    - "Okamžitě se vrať, mladý muži, ještě jsem s Tebou neskončila..."
    - "Já Ti na to seru..."
    (Překlad aproximativní)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    AXTHEB: to ne, to bych si nedovolil.... ten filtr mi nepolarizuje ;) ani jeden =D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEAPACK: Ty si ověřoval Součka? To sis dovolil dost:)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    VANEK: Dneska jsem půl hodiny šaškoval venku s dvěma polarizákama na zrcadlovce a nepolarizuje :-/ nejdřív jsem to zkoušel hezky z tepla přes okno, ale pak jsem si říkal, že by se hodilo minimalizovat možné chyby, tak jsem se stativem šel mrznout na zahradu... a stejně nepolarizuje :-/
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    SINECURVE
    SINECURVE --- ---
    necht jsem zbabela __odpuste ___ a vcera bylo proste vcera jiny agument nemam ___
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SINECURVE: když nám sdělíš vzorec substance, která tě ponouká sem stále psát, bude jistě každý místní čtenář potěšen a pobaven
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SINECURVE: jasně bejby. téma téhle diskuze ti asi nějak uniklo, tak nahoď eště nejaký odkaz na vědecký youtube a bude bžunda :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nic takového. jen to tu nech pro příští generace. pokud to smažeš, budeš prohlášena za zbabělou osobu a nikdy to nesmažeš, to ti garantuju.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SINECURVE: no pár lidí mi říkalo doktor prášek a bál jsem se pak vyjít ven z kanálu asi rok, než na to zapomněli. vskutečnosti to byla jenom prdel.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SINECURVE: velmi vědecky vtipné. jednou jsem se takhle pobavil, až mi dali čestný akademický titul (akorát jsem si to nepamatoval a bylo tam víc kytary a řevu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam