• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    TRUHLIK: nn, mel jsem to delany jako samostatnou kapitolu "montaz serveru do stolu" (byl to rack mounted server), takze jestli to bude chtit montovat dovnitr do stolu tak budu hooodne prekvapenej... :-D
    TRUHLIK
    TRUHLIK --- ---
    PYVERRN: Otazka je, cim si to nahradil a jestli mu to dneska v tom projektu nechybi :-D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ERGOSUM: ja to jednou vlozil do dokumentace technickeho schematu... proslo to u vsech vcetne zakaznika, pak jsem mu to vyhodil az z uplne finalni verze... :-D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BIHARYS: Tohle jsem přinesl klukům, že bych to potřeboval vyrobit a nevím jak na to.
    Napřed údiv, že si JÁ s tak jednoduchou věcí nevím rady. Dotaz na materiál. Po pěti minutách konstatování, že je to nějak blbě nakreslený. Do deseti minut všichni vtip pochopili a plánek začal kolovat podnikem. :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    GUMBA: na druhé straně... rozdíl mezi britským a evropským závitem není nic, co by nezvládl i průměrný ruský montér :-)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    THAIGRR: Kdyby ti britsti previti meli u sroubu jine jenom ty rozmery, oni maji i jine stoupani zavitu, zvracenost ;)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    BIHARYS: protože mícháš metrický a imepriální jednotky, jinak by to šlo
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Mám problém to smontovat...


    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KAERO: pokud si dobre vzpominam tak cilem tehle hry bylo zneskodnit nepratelskou vysilacku (to na zadech teda nebyly maxwellky ale nejaky kod) a v pripade dopadeni spolknout "kyanidovou" tabletku. Tu predstavovala tableta vitaminu C. Jeden ucastnik ve chvili kdy na nem lezeli 3 clenove druheho tymu ji do sebe kopnul, pak chvili koukal a pak prohlasil "vzdyt to nic nedela?!". Jo, to byly casy...
    KAERO
    KAERO --- ---
    DOTCOM: tak me napada, jestli jste pak delali miss fykos? ze by se treba vyhlasovalo ze vitezi miss maxwelky a druhe misto obsadila miss vlnova rovnice :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    KAERO: zajimave, na soustredenich fykosu to melo trochu jiny "aranzma" :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    QWIFF
    QWIFF --- ---
    Snad sem zapadne:

    "Znáš nějakého experta na GDPR?"
    -"Jasně!"
    "Paráda a můžeš mi dát jeho e-mail, abych se s ním mohl spojit?"
    -"Ne."
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    TEAPACK: Já.
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    MYYYSHA: Jo, twitter má hodně pěkný, nevíš, kdo to překládal?
    Brian Bilston (@brian_bilston) | Twitter
    https://twitter.com/brian_bilston
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Přijde chemik do lékárny a říká:
    "Máte prosím (RS)-2-(4-(2-methylpropyl)fenyl)propanovou kyselinu?"
    Lékárník chvíli přemýšlí a pak říká: "Myslíte ibuprofen?"
    A chemik na to: "Ano, ano, já si ty vaše názvy prostě nezapamatuju."

    https://twitter.com/tendivnej/status/987175453675999232?s=21
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    MYYYSHA: Abyste neřekli, je to jen překlad nějakého Briana Bilstona, akorát jsem včera už nemohl dogůglit ten originál.
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam