• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    Pokud je v tom něco vědeckýho a je to k něčemu, hažte to sem. Berem všechno: chemii, fyziku, filozofii, matematiku, psychologii... a další


    Za přílišné a především opakované OT budou dárkové poukazy v podobě RO a ovocných košů s banány.

    Kecy k věci tu nechám, hlavně když budou vtipný. Zbytek mažu.





    Ňáký odkazy... vozte to sem na dvoukoláku a pište to tam hráběma.
    http://wiki.matfyz.cz/wiki/Category:Humor
    http://www.frozen-planet.mysteria.cz/pages/vtipy/m-vtipy.php
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    rozbalit záhlaví
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    KAERO: Jsem si toho vedom a uplne soucitim se vsemi, kteri nejake UL opravdu zazili a vsichni jim rikaji "to vis ze jo":))
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZAPPO: nojo, ale my uz to mame od "matky kamarada" a to uz je na dlouhe lokte :)
    MHO
    MHO --- ---
    2SDPERCY: pokud skutečně existují starší chemici, kterým podobné jednání prochází, tak se pan Darwin otáčí v hrobě
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    2SDPERCY: Jako jo, urcite to jima projde. Jak rychle a kudy, tot otazka...
    2SDPERCY
    2SDPERCY --- ---
    ZAPPO: záleží jak moc je koncertovaná taková 0,5 mol*dm-3 je docela bez zápachu.
    No podobné chovaní mě u starších chemiků nepřekvapuje. většinou jim to totiž projde.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    BLACKHEAD: Neni to UL, matka s tim clovekem pracovala a ten uklid delala ona - akorat nechtela nahodne vylivat neznamy lahve, tak ho k tomu zavolala. Takze samozrejme, mzues to brat jako UL, ale ja to mam z prvni ruky ocityho svedka, nikoliv od kamarada kamarada:)
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    GORYTHC: destilka, no jasne a ja celou dobu ctu desitka a neprijde mi na debate o jeji skodlivosti nic divneho, ani to ze ji meli v neoznacenych lahvich a o jeji cirosti taky temer nepochybuji
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GORYTHC: Na jednorázovém napití nebo napití se sem tam fakt nic škodlivého není. O dlouhodobém účinku se svého času vedly nějaké spory, nejsem si jistá, jak to dopadlo. Nemáš zdroj?
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    NELLAS:
    Tak destilka úplně neškodná neni. Když budeš pít jenom destilovanou vodu, tak ti vyplaví z těla všechny minerály a ty v podstatě umřeš žízní s plnym břichem vody.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ZAPPO: Nechtěl jsem dopadnout jako můj učitel chemie Kotek, který tvrdil, že kyselina sírová není žíravina.

    Když jsme o tom s kamarády pochybovali, neboť člověk zaslechne leccos i mimo školu, vypil naráz celou křivuli se slovy: "Kyselino sírová, zdraví neškodná, skoč do úst", aby dokázal správnost svého výkladu. Spor zůstal nedořešen, neboť se až do konce roku suplovalo a po prázdninách jsme dostali nového chemika.

    BLACKHEAD: Destilka je na pití zcela neškodná.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINDA83: Zjistil jsem, ze nekteri chemici nejsou schopni nosem citit nic slabsiho, nez ranu smetakem :)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    MINDA83: Bud si to nekdo vymyslel, nebo to byl debil a mel se napit vic. Pokud ja vim, tak ani destilka neni dobra vec na piti...
    Pripadne to byl zajimavy (umyslny) pokus o sebevrazdu.
    MINDA83
    MINDA83 --- ---
    Já nejsem chemik, ale kyselina sírová má přece dost specifickej pach. To ji necítil?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    ZAPPO: Tohle bych radil bud do UL, nebo mezi Darwinovky...
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    KOLU: zni to legracne nebyt toho, ze pamatuju jednoho vedouciho vyzkumnyho ustavu ktery pri stehovani objevil ve skrini dve hnede lahve s cirou tekutinou a bez etikety. Se slovy “to bude destilka, pockej” si prihnul kyseliny sirove a vezli ho do nemocnice.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    ROBIN_SNNS: to u nás v laborce neplatilo vždy, někdy horké sklo svítilo :)
    2SDPERCY
    2SDPERCY --- ---
    KOLU: čirá kapalina že které se kouří za nízké teploty není voda.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AXTHEB: jednoho z toho bych se ráda nikdy nenapila.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Hnědá tekutina v kádince může být čaj, ale také čerstvá chromsejrovka.
    KOLU
    KOLU --- ---
    SPIKE411: nebo spíše "Ne každá čirá bezbarvá kapalina je voda". ne?
    jinak dobrý :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ROBIN_SNNS: Každá čirá, bezbarvá kapalina není voda.
    (Nebo tam nějak nám to říkal chemikář, spolu s tím sklem.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam