• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    5!=120
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HOWKING: Není to 5. Je to 120. Při rovnici bez závorek mají operace násobení a dělení přednost před sčítáním a odečítáním.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    KAMAHL: ja bych souhlasil tady s rozumnejma
    ale nektery lidi si fakt opravdu myslí, že při letnim času má den hodinu navíc.
    ostatni wtf fakty eliminuju,
    ale na verejnopravni radio snad podam žalobu za jejich "pravé poledne"

    sry za OT, ale svyho casu, kdyz vychazel Hrom, vybornej humoristickej casopis, tak kolegyne povidala - tohle už snad neni pravda ;)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    NEON5: Podobně začalo i antivaxx hnutí. Bohužel trouba co tvrdí, že je země plochá, nenadělá tolik škody jako trouba, co neočkuje svý děti :(
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    NELLAS: Čekal jsem odpověď: Jo, 5! Nebo Je! :-D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HOWKING: Ne, je to 5!
    AMANT
    AMANT --- ---
    HOWKING: ne, je to 5 faktorial
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    230 - 220 : 2 = ?
    Fakt je to 5?
    AMANT
    AMANT --- ---
    JOHANNSTEIN: protoze je jedina, kde zijou lidi. z tech kulatejch planet by spadli.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    KAMAHL: jsem slyšel, že to původně začalo jako trolling na 4chanu, nebo kde. A pak se našli lidi, co tomu začali věřit.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    JOHANNSTEIN: v čem je rozdíl? tvůj subjektivní dojem triviálnosti faktu i dokladů, že země je kulatá, není možné zobecnit.

    JOHANNSTEIN
    JOHANNSTEIN --- ---
    evoluci a to ze je země plochá bych nesrovnával. Ze nekdo neveri v evoluci jeste pochopim, ale ze někdo může tvrdit že země je plochá a myslet to vážně?
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAMAHL:
    Inside the Flat Earth Conference, Where the World’s Oldest Conspiracy Theory Is Hot Again
    https://www.thedailybeast.com/...h-conference-where-the-worlds-oldest-conspiracy-theory-is-hot-again
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KAMAHL: mnozí vážně a ano existuje netriviální procento lidí, kteří "nevěří na evoluci". Doporučuji se podívat třeba po statistikách na toto téma v USA (a to je to v mnoha zemích ještě horší)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KAMAHL: bude to 50:50 :)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Mohl by mi někdo objasnit, jestli někteří z těch flat-earthers to myslí vážně, nebo je to jen nějaká populární recese? Mi ta představa přijde v dnešní době jako naprostý bizár, jako kdyby někdo zpochybňoval třeba... já nevím... teorii evoluce? Nebo globální změnu klimatu?
    PJT
    PJT --- ---
    PHOBOS99: Tak pravdu ten tvuj mít moh. Ale experimentálně ověřovat jí do kasína spíš chodil ten muj :-)
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    FRK_R23: Protože pokud by Země byla kulatá, tak by tě s vodníma lyžema nemusel tahat motorový člun.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    TOMAN: Flat Earth je pecka. Tenhle borec to dokazuje na gyroskopech v letadlech a na pomoc si bere globus :)

    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    TOMAN: Celý ten dokument je dost dobrej. Doporučuji k podívání. Hezká sonda do mysli konspiračního teoretika.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam