• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KAERO: To je vysvětleno tady. Je to totiž šifra, která v sobě skrývá "Hell-o-kitty, czyli kotek z piekła":

    Ks. Marek Bałwas. Hello kitty i inne zagrożenia
    https://www.youtube.com/watch?v=qMFCq3ynyOg
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KAERO: modlarstvi. Palili taky hinduisticke slony a ruzne symboly jinych nabozenstvi.
    MHO
    MHO --- ---
    IVIS: že jo. A dokonce tohle, nebo něco velmi podobného vyšlo jako taková knížečka. Držel jsem ji v ruce. Ukazoval mi ji známý, který si vypatlal mozek toulenem a následně začal věřit úplně všem konspirační teoriim na které narazí.

    Už je to pár let, ale na argumentaci stoupáním železnice se nedá jen tak zapomenout.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KAERO: au. "...v němž EMzáci vypadají jak čerti", ne "o tom že". Sorry, jen prostě zrovna tahle knížka...
    KAERO
    KAERO --- ---
    MHO: ten vyplod je strasny, ale pobavil me komentar fotky tri panu:
    "Novodobí Baalovi kouzelníci a mistři iluze: Sci-fi spisovatel, Arthur C. Clarke, režisér Stanley Kubrick, a George Mueller (Ředitel NASA, 1963-1969)"

    Takze ti polsti knezi, co ted upalili knihy s Harryho Potterem a destnik s Hello Kitty jeste bezpochyby meli pridat Konec dětství (Clarkuv roman o tom ze emzaci vypadaji jak certi), Vesmirnou odyseu (opice->lidi) a zastavu NASA. Pak by mozna museli Polaci ty kneze vydat jako mezinarodni teroristy :)

    Polští kněží pálili knihy Stmívání a Harryho Pottera, neschvalují kouzla - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-paleni-knih-cirkev-polsko-knezi-sekta-nadace.A190401_193721_zahranicni_fort

    (destnik s Hello Kitty? Proc?)
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    MHO: omfg, egyptský astronom ptolemy :D

    kromě jiné hypotézy, vysvětlující erastothenovo měření se chlapi zeměplošští vyhýbají měření aristarchovu, které měřil poměr vzdáleností země-měsíc a země-slunce a poměr jejich průměrů, vše za předpokladu, že jde o sférická tělesa. v rámci nepřesnosti měření úhlové šířky, dané tehdejšími přístroji, docela slušná práce.

    a abych byl on-topic
    IVIS
    IVIS --- ---
    MHO: teda to muselo dát příšernou práci ...
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    MHO: To je ale zábavné počtení :-)
    MHO
    MHO --- ---
    K4STAN: Ale pane kolego! Dokazovat kulatost země pomocí rádoby fyzikálních zákonů prosazovaných sekulárními humanisty? To si snad děláte legraci!!!

    Dostudujte si prosím: https://placata-zeme.cz/_files/200000125-464a5483cc/Nebe%20a%20Země%202.pdf . S pseudohypotézou gravitace se rozloučíte hned na deváté stránce (CTRL+F Gravitace).
    K4STAN
    K4STAN --- ---
    MHO:
    Na kole by flat earth bylo pekne peklo ! https://www.youtube.com/watch?v=VNqNnUJVcVs
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Kdysi mi kámoš angličan říkal, že mu na baru dali flat drink.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KENJIRO: každodenní je relativní. Takový námořník na rušných obchodních trasách každý den viděl nejprv stěžně a pak až trup lodi... takže měl každodenní zkušenost o kulatosti. Druhá varianta je že měl každodenní zkušenost o tom, že lodě plujou pod vodou a chvíli před setkáním se vynoří z vody, což se projevilo v klasických mýtech a legendách, viz třeba klasické dílo Piráti z karibiku a Bludný holanďan. Tak mě napadá, jestli bludný holanďan plul pod vodou, a potkal jiného Bludného holanďana, tak nejprve viděl trup a pak až plachty?
    MHO
    MHO --- ---
    MADRABBIT: Přesně tak. Co já bych na kole často dal za flat earth. A ještě spekuluji, že chemtrails slouží k tomu, aby vítr foukal vždycky proti.
    MADRABBIT
    MADRABBIT --- ---
    KENJIRO: to těžko, před chvílí jsem šel do kopce, z kopce, do kopce, po rovině a z kopce. Takže flat Earth jenom chvilku:-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SULTHAN: no, technicky vzato mají pravdu. Teorie o ploché zemi opravdu odpovídá každodenní běžné zkušenosti.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    HOWKING: toto je úplně první praktický znázornění míchání hrušek s jablkama ( a jinými zemědělskými produkty ) které vidím...
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    DRAGON: Mno nic, jdu se smazat... Jeste ze se muzu vymluvit na toho dnesniho aprila.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BLACKHEAD: to byl jen takovy pokus o vtip, ja samozrejme vim, jak si to udelal. pardon, uz to priste radsi nebudu zkouset .))
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BLACKHEAD:                                         takhle nejak?               nebo co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam