• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    HOWKING: takhle?:

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KAERO: Jak vypadá paleobiologist? :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    MHO
    MHO --- ---
    Z vlastní zahrádky

    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    SMBC dela hodne vedeckych vtipu, takze by mistni mohlo zajimat ze dava sve knizky zdarma tady:
    SMBC COVID-19
    https://www.smbc-comics.com/covid/
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PAN_ILFORD: k Battery Station? Plyn žádnej, zato tekutin a pevnejch látek pár miliónů tun.
    EPI
    EPI --- ---
    PAN_ILFORD: Je to samozřejmě třeba počítat v nadmutých vepřích....
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    včil mi povězte, kolik plynu a jakého v přepočtu na standardní nadmutou krávu bylo užito k tomuhle
    KAERO
    KAERO --- ---
    ARCHIMEDES: ech, nasel jsem nejake vhodne na googlu, neboli od oka neco lepsiho nez ti floydi, viz odkaz dole.
    ale kdyz po tom touzis, provedu tzv. ocni mereni (zatizene chybou ranniho vstavani). tim dostavam odhadem n = 1.5, V = 20, takze to je nejake super sklo nasi ubohe zaostale civilizaci naprosto nezname a vytavene v zazracnych emzackych pecich planety Aldebaran IX.
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    KAERO: Pro jaké sklo to máš?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KAERO: správně, myslel jsem to tak, že floydi mají paprsek zespod, nikoli shora ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    TEAPACK: hranol je dobre, na albu jde paprsek zespoda, ale ty uhly jsou priserne. fialova se skoro nelame a cervena hodne:
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HOWKING: a ten druhý je Jára Cimrman? Protože Flodům musel někdo poradit, aby ten design otočili ;)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Na tomhle mě i těší, že je ten hranol otočný správně. Je to dost častý nešvar kreslit ho při tomto úhlu chodu paprsků naopak. A i postup barev odpovídá :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam