• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    SULTHAN: učil ses někdy statistiku ze skript, které neprošly redakcí ani korekturou?
    jestli ne, tak jsi nezažil to pravé peklo.

    jako, kdybych té statistice rozuměla líp, nebo třeba nebyla dálkový student, možná bych tam ty vědecké vtipy ocenila, ale takhle jsem spíš bušila hlavou o zeď pokaždé, když se uprostřed výpočtu náhodně změnily indexy.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    QWWERTY: Na MFF na Informatice blahé paměti jsme měli vyučujícího, který napsal skripta, ve kterých byly nehorázný nesmysly a proto vydaly pouze jednou a žádný dotisk se nechystal. On tyto skripta vyžadoval pro svou zkoušku. Byly naprosto nesehnatelné. Podařilo se nám jedny dostat v knihovně a 5x je celý zkopírovat (tehdy se ještě moc neskenovalo). Předal jsem je po zkoušce dál jednomu z propadlých a strašně mě mrzí, že mi ty hlody nezůstaly na památku.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    BROUKOID: se nedají sehnat protože jich všichni máme 150 někde u rodičů v krabicích a nikdy jsme se nedokopali k tomu dát je zpátky do oběhu.
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    QWWERTY: nevim jak jinde, ale pred 20 lety sem ziskal pocit ze to je na ceskejch vs (matfyz, cvut, vscht) vicemene standard... (nebo byl pred 20 lety..)

    ..jedinej rozdil je asi v tom ze v americe to bude proto, ze ty skripta budou stat $99.99 a vyucujici nechce zruinovat svoje studenty, zatimco v cr to byly skripta za 19Kc ale byly davno vyprodany a nedaj se sehnat..
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    ked mas nieco given, tak sa dobre dokazuje
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HOWKING: 2D joke Q.E.D
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    HOWKING: technically correct is the best way of correct!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ARCHIMEDES: Tvl já sem úplně zapomněl, že hrnky maj ucha...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HOLAKAC: Tenhle nechápu. Nejsem moc kovanej v topologii, kalhoty a tričko mi sou jasný, daj se vlastně zredukovat na dvojtej/trojtej toroid, ale ten hrnek? Hrnek má přece dno, není to "trubka", na rozdíl od trika a kalhot. Jak se pak takovej hrnek podobá toroidu?

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    67 Jokes About Math You Might Not Get At All | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/math-jokes/
    KAERO
    KAERO --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    VANEK: otevřený interval
    VANEK
    VANEK --- ---
    HNILOB: Co jsou ty brackety v české notaci?
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    HNILOB: i disagrees
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    @gregggonsalves
    political pollsters have now overtaken disease modelers as the most vilified quants in public life in 2020.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam