• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    Pokud je v tom něco vědeckýho a je to k něčemu, hažte to sem. Berem všechno: chemii, fyziku, filozofii, matematiku, psychologii... a další


    Za přílišné a především opakované OT budou dárkové poukazy v podobě RO a ovocných košů s banány.

    Kecy k věci tu nechám, hlavně když budou vtipný. Zbytek mažu.





    Ňáký odkazy... vozte to sem na dvoukoláku a pište to tam hráběma.
    http://wiki.matfyz.cz/wiki/Category:Humor
    http://www.frozen-planet.mysteria.cz/pages/vtipy/m-vtipy.php
    http://fora.tv/2009/11/08/Science_Laughs_Science_Comedi
    rozbalit záhlaví
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    HOWKING: a jak se rika vecem, ze kterych je ti mdlo jenom o nich slysis, nedej boze se na ne podivat. Viz treba zvratky. Vubec je nemusis "vstrebavat".
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GAARQ: Toxicita je vlastnost chemických sloučenin spočívající ve vyvolání otravy osob nebo zvířat, které látku požily, vdechly nebo vstřebaly kůží.
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    HOWKING: a co je na něm, pro bohy, nesprávného? o_O

    a abych nebyl OT: biology - the only science where multiplication and division mean the same thing.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BROUKOID: Mě přijde obsesivní nesprávné užití pojmu toxický v sociální komunikaci západní civilizace.
    KAERO
    KAERO --- ---
    MICRO: aha! to byl zas objev. Chtel jsem najit ten obrazek ve vetsim rozliseni a zjistil jsem ze #STOPpolarizaci je nejaky (anti)(pro)ockovaci meme. Ale vetsi rozliseni toho fyzikalniho jsem nenasel :(
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    MICRO: typicky toxicka argumentace, jejimz cilem je diskriminovat minoritni polarizace pomoci tzv. "matematiky", coz neni nic jineho nez opresivni socialni konstrukt zapadni civilizace. #ElipticalPolarizationPower!
    MICRO
    MICRO --- ---
    PISKOTIS
    PISKOTIS --- ---
    TEAPACK: No jó, zmátl mě převod z Václáváků. Abych si to zapamatoval, převedu si to na objemy Lipna.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PISKOTIS: o plošné fábii slyším poprvé, myslel jsem, že lednice jsou jednotkou objemu, stejně jako bílé fábie... modrá fábie je zase jednotkou délky ne? O.o
    PISKOTIS
    PISKOTIS --- ---
    TEAPACK: To bude nějaká zastaralá míra. Plocha se zásadně měří v modrých fabiích.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BROUKOID: áááha.,. už je vidím, podělaná JPG komprese... myslel jsem, že lednice je bílá fábie...
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    TEAPACK: ses uplne slepej, lednice sou uprostred po levy strane na vaclavaku a hokejovy hriste je vpravo od bananu
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---

    máte to nějak špatně ořezaný, nevidím tam žádné lednice, ani hokejové hřiště...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BROUKOID: Já ne, já to netvořil :D
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    BROUKOID: Ono to funguje i obracene...
    Predstav si to takhle: What is the size of "Vaclavak"? - I added a Gallaxy for scale...
    (same picture)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    SALVATOR: Sorry, ale ses totalni diletant, banan je naprosto nevhodnej pro tyhle meritka, korektni, mnohem prehlednejsi verze zde:

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    QWWERTY: Tím, že dala najevo, že je živá, kočka zkolabovala ....
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    csiensits pls...

    K4STAN
    K4STAN --- ---
    ASNEK: Presne, tento obrazek jasne dokazuje ze Zeme musi byt taky jenom placaty kruh !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam