• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALUCIUSVědecké vtipy
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    KAMAHL: asteroid pred dopadem morfoval

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PAN_SPRCHA: A videls OUMUAMUA? Ten byl taky velmi nepravdepodobneho tvaru.. A preci! ;-)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PAN_SPRCHA: Teď si musím dát bacha na ten asteroid ve tvaru tančícího losa, o kteréms mluvil.
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    PAN_SPRCHA: Ale psali to ve zprávách 🤔
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KAMAHL:asteroid tohoto tvaru je ovšem krajně nepravděpodobný
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    KAERO: Jediný způsob, jak zajistit, aby půlky byly stejné, si představuji žirafu rozříznutou podélně dle páteře 🤷
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    KAERO: no predsa tu tu lavu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KAERO: Bilateria
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAMAHL: manzelka se pta, kterou polovinu zirafy meli na mysli?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    (KAMAHL: Daily Mail je UK, nikoliv US, ale tím si tento pěkný vtip kazit nebudeme...)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KAMAHL: na zlomek sekundy jsem byl v realitě, kde seriál s takovým názvem opravdu existuje...
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Další díl seriálu "Americans will measure with anything but the metric system"

    Asteroid half the size of a giraffe strikes Earth off the coast of Iceland | Daily Mail Online
    https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-10610491/Asteroid-half-size-giraffe-strikes-Earth-coast-Iceland.html?ito=social-twitter_mailonline
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    I podle toho, jak ten obrázek vypadá, mohl vzniknout 2010 a ta svislá čára je tedy "dnes". Jen to teď někdo vykopal a přidal šipku k letošku. Od oka tam nevídím žádný novější film.
    Pak dává smysl i co píše SALVATOR, tj. že začátek té zelené čáry je rok vzniku filmu a konec je kdy se děj odehrává.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Ta svislá čára by mě taky zajímala. A taky mi moc nedávalo smysl, co znamená, jak daleko od ní vlevo začíná každá zelená čára, ale asi to má naznačovat, že začátek zelený čáry udává, kdy dílo vzniklo a její konec kdy se odehrává?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SPAMST: ja jsem asi spise ta opice .. ale co je ta vertikalni cara? 2010? a co je ta osa dole?
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    Když jsem si aktivoval v datové schránce funkci
    "upozornění na nízký stav kreditu",
    nepočítal jsem, že bude upozorňovat každý den.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam