• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    a



    PS
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    ať jen nekecám - opřete se do mě___ leták pro kamoše za naturálie :) některých chyb jsem si vědom :)



    CDR13 + PS4
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    GENERIXX: na tom tvým flyeru mi vůbec nesedí to písmo nahoře - nehodí se moc k těm lebkám, tématu a k písmu dole už vůbec... chce víc sjednotit - zvolit např. jen jeden vhodnější font...
    celkový vizuál > zkusit si načrtnout spíš něco svého, tady z toho řvou na první pohled ty všechny postahovany brushe s nepochopitelném sdělením (smrtelná hudba?:) a kresebnou diferencí... písmo dole je malé a málo kontrastní (braekz!), datum taky zbytečně malý... chybí tam možná ještě začátek a hlavně kde ta akce je! - to je takový trochu základ :)...když se podívám na plakát, který mě zaujme proběhne mi hlavou - co, kde, kdy a to bohužel tvůj plakát nesděluje... no snad té kritiky není moc :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: Zadny komenty, kritika, nic? No taaak, do me :) Clovek se tezko zlepsuje kdyz mu na to nikdo nic nerekne :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---


    Photoshop + Illustrator
    Obrázky s volnou licencí postahované z netu - (upraveno ze tří různých)
    Free brushe z netu

    A související spam :))

    [ Echoizm vol.7 / partyparty / 20.1.2011 / CR - Praha - Wakata ]
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    KOC256: dobrej napad. Diky :))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHERPA:
    Read Only prava. nezakazuj mu vstup ale jen prispivani...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    KOC256: Nic osobniho v tom neni, ikdyz to tak vypada.. Co je RO??
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    KOC256: Nic osobniho v tom neni, ikdyz to tak vypada.. Co je RO??
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHERPA:
    1/ dej mu jen výchovné RO ne.
    2/ je v tom něco osobního?
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    JAHRIDER: Asi jsi nepochopil, ze tady to neni smerovany na promo. Misto doplnujicich informaci, jsi jsem dal trapne odkazy.§
    TYDEN BAN
    Navic jsi u Formata C skoncil. Rekl ze proste neprijde a ty ho tam stejne napises. Mas na livesety z EB utrum. Total.

    Jinac flyer peknej, takze neverim ze jsi ho delal ty :)
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    GENERIXX: zero pojint jak to čtu tak to píšu:_))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ACIDACID: Mno a proc ne?? :)) Spousta lidi si to kresli rukou (nejlip nejakou tlustou cernou mikrofixou aby se to dobre nascanovalo) Barvicky by se daly rozsvitit v efotoshopu behem dvou minut a jinak koncept nehodnotim, pac je to psycho a to k psytranceu patri :))

    A malej dotaz: Zero poJint je spravne nebo to nekomu uteklo a ma tam byt Zero Point? :)
    ACIDACID
    ACIDACID --- ---
    GENERIXX: děkuji za názor, s fontama si nevim moc rady ... nejradši bych vše psal rukou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Jinak big up, napad je to perfekt ;) Kdyz jsem videla ten prvni tak jsem tak trosku zavistive zezelenala jak se mi libil ;))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: S tim pismem a vrstvama mas sice pravdu, to jo. Ale porad me bije do oci to, ze nic jinyho krom tech dvou ceduli ti neleze pres (ani se neblizi) okraj letaku. Navic je vsechno mireny na prostredek a nic se neprekryva, je to jednoduchy (barvy i vrstvy) - jen ten shluk veprostred je na muj vkus oproti zbytku letaku moc slozitej... Nerikam ze to je spatny, jen IMHO ten predchozi mi proste sedel svym konceptem vic.

    ACIDACID: Nezlob se ale psytranceovy letaky umej bejt fakt o hoooodne lepsi. Text je necitelnej a neunifikovanej (pochopila jsem zarovnani na stred, ale proc to teda na stredu neni? nehlede na to ze to pokriveni je asi jen tak aby tam nejaky bylo - nema smysl) a barvy vyblity - ja myslela ze psytrance prave udava v barvickach smer.. Promin, ale me osobne se tenhle letak vubec nelibi.
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: Nebyl. Kazdy pismo melo jinej naklon a vypadalo to jak kdyz jsou tam ty vrstvy bezmyslenkovite rozhazeny. Tenhle je propracovanejsi a hlavni vec co se mi libi, jsou ty z casty skryty cedule. :DD
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: Nebyl. Kazdy pismo melo jinej naklon a vypadalo to jak kdyz jsou tam ty vrstvy bezmyslenkovite rozhazeny. Tenhle je propracovanejsi a hlavni vec co se mi libi, jsou ty z casty skryty cedule. :DD
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Ten puvodni byl lepsi :( Nelibi se mi jak jsou tam ty cedule usekly...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam