• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    JAHRIDER: Hele jak jsem psala uz odpoved Butcherovi - PS je almighty program a defakto s dobrou vstupni fotkou jsi schopen z toho vytahnout neuveritelny veci.. Se podivej co s tim dela treba takovej Derek Lea ... ten dela temer vyhradne pouze v PS a dokaze v nem udelat i veci ktery ve vysledku vypadaj jak z jinejch programu vcetne 3D :))
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    no ja na photoshopu objevuju porad neco noveho. a to jsem si myslel ze uz ho mam vicemene docela zmaklej :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    RADYN: Vis, ale vono na to prijit sam je celkem obtizny a trva to dlouho, kdyz to clovek ma jen jako hobby a do toho je jeste lenoch a proste mu nedocvakne ze by si moh pustit trebas nejakej tutorialek nebo se nekoho povolanyho optat.. Nejdriv nekolik obrazku pracne prekreslis a pak zjistis ze to jde udelat na 3 kliknuti a placas se do cela ze ses s tim driv tak sral :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Jen tak z nudy :))



    Letak na tu akci bzt vubec nemusel, ale nudila jsem se a mela radost y obrazku, tak z toho vznikla tahle slatanina :)

    Vytvořeno: (AI, InD, PS)
    Vlastní obrázky: krom fontu vsechno :)
    Úroveň autora: amater nadsenec
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Castecne, ale je to hodne dodelavany perem...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: To neni livetrace jo??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Tak jsem zkousela se prekreslit v ilustratoru a snad to nejak dopadlo :)) Ale je to klikaci peklo :D

    KEL
    KEL --- ---
    GENERIXX: Asi nej z toho, co sem zatim dala, ty veci predtim docela nijaky ale tohle uz zacina nejak vypadat! To logo wakata je tam jak oko na pest. Ale jinak pekny, jednoduchost je fajn, akorat se nesmej delat chyby, protoze jsou pak mnohem vic videt :) Jen tak dal.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Chtela jsem vyzkouset co udela jednoduchost :)



    Vytvořeno: (Illustrator, Indesign)
    Vlastní obrázky: vsechno krom fontu
    Úroveň autora: amater snazivec
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    BUTCHER: Tak to je jasny :)) Tohle byl jen pokus ;) A taky ne kazdej umi kreslit zejo ;) Nicmene mam doma knihu, co se venuje vyhradne fotoshopu a musim rict, ze ten program je vazne almighty co se fotek tyce.. Budu ti schopna udelat z fotek komiks a neotevru k tomu zadnej jinej program...
    BUTCHER
    BUTCHER --- ---
    no kazdopadne pouzivat livetrace na fotku je imho trochu prehnany .. ja ho pouzivam pouze na kontury a to si to pred tim nejdriv pekne nakreslim .. a taky radsi pouzivam vice programu .. nicmene ten tablet je opravdu vyhoda .. stravis na tom mene casu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ZLORTH: Mno, je vic zpusobu jak toho docilit a v podstate se to da velice efektivne udelat i ve fotoshopu, ale jak rikas.. je to piplacka a dost booring :))

    Nicmene tady slo o to, ze si stezoval, ze live trace je napicu, tak jsem mu jen chtela ukazat, ze kdyz to umi nastavit tak to taky nevypada zas tak spatne a muzes si tim udelat celkem dobrej zaklad na ilustrovani kdyz mas dobre upravenou fotku pro vstup do trasovani..
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    GENERIXX: no bohuzel ti staci jenom jeden program.. a bud tablet anebo mys a poctive to obtahnout. :) takze dost boring :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ZLORTH: Jo, to je taky pravda ;) Hlavne na to musis vetsinou mit i vice programu od adobe a ne jen live trace v illu :)
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    live trace.. pokud chces udelat nejakou ilustraci na zaklade fotky, tak se to urcite nedela pres live trace :) pokud z toho chces dostat neco takovyho..

    http://designchapel.com/blog/wp-content/uploads/2010/06/skiss2-665x375.jpg

    tj taky na zaklade fotky
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Tak to je videt, ze s tim opravdu neumis pracovat, protoze kdykoli si nejakou tu plosku nakliknes bilou sipkou tak ji muzes zmenit barvu jedinym kliknutim bez jakyhokoli upravovani kotevnich bodu ci jinych uprav perem. Dokonce na kazdou samostatne muzes dat jedinym klikem prechod, staci ji mit oznacenou...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: No je to na picu v tom ze je to jen jako efekt a kdyz budes chtit nejakou barevnou plochu upravit, musis ji stejne prekreslit perem. V tom jsem mel namysli, ze je to na picu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Tak jeste jednou, protestovals ze livetrace je napicu, chtela jsem ti dokazat, ze to jen neumis pouzivat a ne ze jedina cesta je prekreslit to perem... Je to zbytecne zdlouhavy kdyz si to muzes vytrasovat a pak to teprve tim perem doupravit...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SAYUZ: To je tajna zprava pro slecny :DDD
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: tak jeste jednou. Cely to snazeni, bylo protoze se ucim kreslit ne predelavat fotku.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam