• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SAYUZ: To je tajna zprava pro slecny :DDD
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: tak jeste jednou. Cely to snazeni, bylo protoze se ucim kreslit ne predelavat fotku.

    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SHERPA: BTW jak jste to tu rozmazávali, tak jsem se znovu (po kalbě)
    podíval na ten tvůj výtvor a zasmál jsem se tomu poklopci :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Ty si jantar! Ano, tohle je prace na dve minuty - cilize zadna kreativita, jenze ty ses patlal perem s veci, ktera ani nevypada jako clovek, netoz aby vypadala jako ty. Cely je to v krivkach, ktery si pak muzes upravovat, menit a barvit dle libosti.. Kazda ta ploska je modulovatelna... Imho teda tvoje kreativita a trapeni se s prekreslovanim mely horsi vysledek nez kliknuti na live trace... Samozrejme ze by to vypadalo daleko lip, kdybych se jeste parala s dodelavanim, ale chtela jsem ti ukazat, ze se to da udelat i pomoci trasovani kdyz jsi tvrdil ze je to "celkem napicu"... Staci to umet pouzit...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    A muzes si ty barevny plochy upravovat kazdou zvlast kotevnima bodama? me neslo o vyefektoanou fotku, ale obrkreslit to perem. Vzala si fotku, orizla ji, dala cernobilej efekt, pouzila nejakej blur efekt a v illustratoru klikla na live trace. Sorry me vazne jde o to umet kreslit. Tohle mi prijde jak DJ kterej pouziva efekty "vystup peknej, ale zadna kreativita"
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SHERPA:Mozna tak dobrej zaklad na to to prekleslit perem
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Prej bradku mam taky rad :) Asi rok :D

    Jinak >> 2 minuty prace v sedum rano po kalbe nevyspala... verim ze by se to dalo poladit jeste o dooost lepe, ale aspon je ti to podobny natolik, ze by te tam clovek poznal i bez ty origo fotky :)



    SHERPA
    SHERPA --- ---
    SAYUZ: hehe. Culicek jsem nosivaval a libil se mi, tak jsem si chtel zavzpominat. Bradku mam taky rad, ale tu jsem nedokazal v illustratoru udelat :DD
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    GENERIXX: Sem si nevšim :) a oholil se!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SAYUZ: Akorat culicek si pridelal :)))
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SHERPA: Celej ty :)))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: to nechapu.. jak dostanes, cim a proc??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Mno tak ja az prijdu domu tak to zkusim z tyhle fotky taky a uvidime co z toho dostanu ;))
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    R0BILAD: nato ze je to rukou celkem dobry, ale jestli v tech kytkach jsou repraky, tak se mi k tomu motivu moc nehodej ty barvy, ale zalezi na typu akce :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: To livetrace je celkem na picu, ja se ucim pouzivat pero a delat vektorovy fotky. No teda tohle je mpoje prvni :DD

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Porad vlastne zjistuju jak to funguje, tak je to fakt takovy amatersky, ale snazim se ;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SHERPA: Nahodila do photoshopu a upravila svetelnost a kontrast aby to bylo prepaleny a vektorizace to dobre pobrala a pak jsem si deset minut hrala s live trace... V tom photoshopu jsem to upravovala na 3x, pak uz to vnimalo ty linky tak nejak ze to nevypada jen jako zmet cernych ploch...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GENERIXX: jakym zpusobem jsi to prekreslovala? normalne perem? me spis pride, ze je na to hozenejjen nejakej efekt ne??
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Další společná práce s Ade



    Vytvořeno: (Photoshop, Illustrator, Indesign)
    Vlastní obrázky: pest a pozadi origos by ade (naskenovana a vektorizovana rucni kresba), sipky jsem delala ja
    Brushe: stazeny
    Úroveň autora: ade je profik, ale ja ji to zkazila ;))

    Jen bych podotkla ze Wreck vznikal uprostred tvorby tohohle, kze inspirace je zjevna :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam