• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHERPALETÁKY (grafika) - diskuze, poradna, návody ...
    OLIVERHELLER
    OLIVERHELLER --- ---
    SHERPA: když budu mít obrázek ve větší velikosti abych viděl detaily, tak klidně. Otázka je kolik dáš )
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    Nazdarek,
    hledam nekoho kdo by byl schopnej prekreslit tenhle obrazek do krivek.
    Na odmene se dohodneme.. Diky

    EJBINKA
    EJBINKA --- ---
    Zdravím, potřebuji najít někho šikovného, kdo by mi byl schopný vytvořit hezký 3D návrh na potisk trička ve stylu drum and bass.. do pošty děkuji
    SALUT
    SALUT --- ---
    Ahoj, potřeboval bych ještě během dneška grafický návrh certifkátu pro úspěšné uchazeče o online školící kurz.

    Odměna a podrobnosti v poště
    Díky
    ANETQUA
    ANETQUA --- ---
    Ahoj, sháním někoho schopnýho, kdo by si troufl dělat po grafický stránce měsíčník o zvířatech, kdo by měl zájem o více info - Aneta.Jungerova@gmail.com?
    TLUSTOUTLON
    TLUSTOUTLON --- ---
    sorry :) tady je to
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    TLUSTOUTLON: nic nevidim
    TLUSTOUTLON
    TLUSTOUTLON --- ---
    líbí/nelíbí?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    nevím, právě, nevím skoro nic už, deset let jsem to od školy nedělala a neorientuju se, takže moc děkuju za rady, ještě na tom zapracuju, logomanuál slyším porvé, zkusím stáhnout
    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    GRANTORINO: no ta černobílá kterou tu dáváš je vlastně dvoubarevná...když jsem si to zkousel dat do BW verze a invertoval, tak je to LAB s trojúhelnikem ryba do očí bijící :D ale v poho libi se mi :) ale ta BW verze a invert je docela zaklad na kterým musíš začínat, samozdřejmě když vynechám skici a přemýšlení pred PChardworkem... dělá se to kvůli třeba levnější výrobě např. propisek, tisknutých tamponovým tiskem atd...ale to možná víš a jestli ne tak si stáhni nějaký logomanuál, at víš jakou formou bys měla logo prezentovat... jinac ten pohyb tý linky by možná umocnila ta šipka na druhé straně nebo na druhou stranu... on je to právě trochu průser, že u tý BW verze se to dá lehce číst jako DanceDlab, ale zní to zajímavě tanec s dlabancem :)

    Shrnutí, které si neber osobně: Logo sice na první laický pohled vypadá možná hezky, jeho funkčnost a identifikovatelnost s tancem je však velmi malá, to ovšem neznamená, že nebude fungovat :)

    Hodně štěstí s dalšíma kšeftama...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    původní první verze
    GRANTORINO:


    a tady ještě jedno používaný řešení na nápis

    min.jpg (735755 B)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    R0BILAD:
    1)tab/lab jsme řešili ... většině lidí to přijde jako LAB ... jsi teprve druhý komu to přijde jako tab... tak nevím, jak LAB to čte cca 1 z 20 lidí... jenže vtip je v tom, že ta vlnovka s L+ A jsou defacto jeden za znaků značek z Motif/ pohybu šípového + trojuhelník je dalsí značka pohybu/ konkretně střed vpravo...
    neladící písmo myslíš tu ceduli nebo bannerr... cedule v realu vypada fakt dobře...
    banner je odfláklej, potřeboval by upravit, souhlas jenom nevím jak...

    SHERPA: za kostrbatost se omlouvám, použitá je varianta samozřejmě s hladkým okrajem, pokud myslíš ten rastrovaný okraj...

    černobílou verzí jsem začínala... chceme ale kreativní přístup, ne tolik seriozně se tvářící a navíc byla verze černo-bílo-oranžová a tu má jedno konkurenční studio, tuhle barevnost nemá z tanečních studí nikdo v Praze, modrá nám přišla seriozní, růžová má být kreativita, odvaha....

    R0BILAD
    R0BILAD --- ---
    GRANTORINO: noooooo když to prošlo tak proč ne, ale jinak je tam pár věcí, které mi vyloženě vadí: 1. LAB čtu jako tAB, 2. písmo spolu vůbec neladí, to DAN je rozdrkaný s náhodnou tloušťkou tahu, CE je pak symetrické , 3. vůbec v tom necítím ten tanec, spíš mi to LAB připomíná rybu :) Líbí se mi ale použití tý šipky, akorát bych jí zkusil být tebou rozvinout.. škoda, že si jí zabila na rozích těch bannerů a ztratila tím své původní zdělení. K těm bannerům písmo trochu větší líp umístěný a logo bych trochu zmenšil
    IMHO Chtělo by to dočistit, domyslet a bylo by to fajn :) PS: zmenšený to bude nečitelný a co BW verze, začínala si na ní nebo si jí aspoň zkoušela?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SHERPA: jo, jestli myslíš ty osekaný okraje přímo, tak jo, to je prusvih, souhlas.... ale nejak se mi to udelalo u nekterych obrazku... v realu na ceduli to neni ani na realizaci, jeslti myslis celkove typograficky jak je to rozházený, ta to je schválně ... je to okrajove alernativni tanecni studio otevrene experimentum a zkoumani psychologickych aspektu tance a spoustu dalsiho... proto ruzova jako odvazna kreativni barva, modra jako solidni zaklad.... přímo v textu je jedna značka pro tvar pohybu, růžový trojuhelník je druhá značka pohybu z tanečního zápisového slovníku.... asymetrie a text mimo bylo schvalane k naznaceni pohybu a netradicnosti...

    logo se zadavateli libi moc, banner taky vzal, kostrbaty ve smyslu toho nepravidelnyho okraje tam nebude... vlastne uz ted pouzivame jen tu ruzovou verzi a tam to neni...
    dekuju za ohlas...
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GRANTORINO: Me se nelibi jak je to pismo takovy kostrbaty.. Vypada to neprofesionalne, ale pokud je to pozadavek firmy, je to jejich boj :)
    SHERPA
    SHERPA --- ---
    GAF: ZDarek, free nevim, ale docela to dela jednoduse v EZ GENERATORu internetovych stranek. KDyz se v tom pohrabes, tak to najdes. Pokud potrebujes neco na rychlo spichnout a mas to pripraveny, mozna ti to dam dohromady..
    Co se tyce tvorby banneru, tak nejlepsi je flash..

    Bannery se pouzivaji ve formatech *SWF, *GIF, *PNG....

    GIF bannery jsou pouze rotace snimku. Zalezi co od toho cekas :)
    GAF
    GAF --- ---
    Prosím vás máte někdo typ na freeware jednoduchý gif animátor pro banery na internet? A dají se takové gify pak použít jako banery?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    PETRPEDROS: Brusel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam