• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GAPPEQDIY Studio Audio
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    YARRDESH: ukázku motlitby!
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    novorocni modlitebni uprava mista pro vylucovani premeneneho bramboroveho salatu




    detaily mod-litebnich zarizeni :

    الالة لِصالة



    + satanri +



    pracovni proces





    masinky hrajou samozrejme strasne a pro modlitby k porcelanovemu bohu se velice hodi
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    GAPPEQ: Ty jo pěkně si to udělal.. :)
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    Tak takhle to dopadlo. Fachá to, samo o sobě trochu nuda, ale když se za to pověsí mini-kaosspad, tak je to pecka :)

    M0R
    M0R --- ---
    GAPPEQ: dyt ja ti to neberu, tvoje perspektiva coby cloveka kterej si pajkou nevypali oko je proste jina nez moje :)
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    M0R: Některá z pozitiv DIY přístupu:
    1. baví mě to vyrábět
    2. často je to o dost levnější
    3. kvalita a vlastnosti přiměřené dané aplikaci (když s tím chci hrát koncerty, tak prostě nechci, aby to šumělo a je mi jedno, jestli "by mela dub sirena byt nejak hi-fi"). Monotron zkrátka nestačí :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    GAPPEQ: přesně tak sem to měl namysli. najít dostatečně citlivé relé bude asi jednodušší než zjišťovat kolik tím leze V a zesilovat něčím přímo signál ze zvukovky.
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    DOKKTOR: pokud je ten tap pedál jen spínací kontakt, tak by se na něj paralelně dalo připojit relé a do toho relé pouštět ten klik, ideálně jen krátkou pozitivní špičku
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    trochu z jiného soudku. kolega má vox delay lab a laborujem, jak synchronizovat tempo mezi více jednotkama, resp. jak přinutit delay lab, aby bral tempo externě. napadlo mě, posílat na tap pedál audio signál s klikem, jenom nevím, jak to uchopit. resp. ještě sem ani nehledal servisní manuál (pokud neco takového vubec pro tu krabicu existuje) jaké je tam napětí a jak silný signál tam pouštět (jo, taky bych to mohl změřit). je to cesta nebo su uplně mimo?
    M0R
    M0R --- ---
    GAPPEQ: nemyslim ze by mela dub sirena byt nejak hi-fi, ale ok :)
    M0R
    M0R --- ---
    GAPPEQ: hehe

    Breaking news! If you don’t really want your hands wet with all the soldering and hard work, Korg are now releasing their Monotron synth, which does much the same thing as my dub siren, and for the truly nice price of around $85. Product details here. But you don’t want that of course, no, you want to work hard, making your own from scratch!
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    JANDIS_01: Kdepak, do krabičky.
    JANDIS_01
    JANDIS_01 --- ---
    GAPPEQ: Budeš jí stavět do euroracku ???
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    Zatím se mi nejvíc líbí tohle, zkusím to nahodit na breadboard: https://www.jacoblysgaard.com/2009/08/dyi-dub-siren-%E2%80%93-the-complete-rubdown/
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    M0R: monotrony hrozně šumí a DIY udělám levnějc .)
    M0R
    M0R --- ---
    A co pouzit monotron? Treba ten s delayem, tam je vic moznosti LFO
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    BURAN: myslím, že už jsem to zjistil... ale co, za zkoušku nic nedáš :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    tak schvalne ktera metoda povede rychleji ke kyzenemu vysledku :o)
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    GREGOR_PRIDE: Jojo, moc díky :)
    Hele, oukej, chápu, taky umím vyhledávat na webu. Ovšem tahle věc, ten NYX, je super v tom (nebo alespoň býval), že když se zeptáš, tak tě lidi nepošlou na Google, ale třeba ti i pomůžou ;]
    Takže znovu a lépe: účelem mýho dotazu bylo zjistit, zda někdo má konkrétní zkušenost s konkrétním zapojením, možná někdo něco postavil a já nevím, třeba se mu v šuplíku válí z tý doby ještě druhý vyrobený PCB nebo tak něco. Nebo se třeba někdo dostal na nějaký vychytaný stránky, který se hned tak ve vyhledávání neukážou. Atd atd atd...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ale tak urcite to je legrace dostat ve svem klubu za ucho :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam