• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GAPPEQDIY Studio Audio
    BURAN
    BURAN --- ---
    tak schvalne ktera metoda povede rychleji ke kyzenemu vysledku :o)
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    GREGOR_PRIDE: Jojo, moc díky :)
    Hele, oukej, chápu, taky umím vyhledávat na webu. Ovšem tahle věc, ten NYX, je super v tom (nebo alespoň býval), že když se zeptáš, tak tě lidi nepošlou na Google, ale třeba ti i pomůžou ;]
    Takže znovu a lépe: účelem mýho dotazu bylo zjistit, zda někdo má konkrétní zkušenost s konkrétním zapojením, možná někdo něco postavil a já nevím, třeba se mu v šuplíku válí z tý doby ještě druhý vyrobený PCB nebo tak něco. Nebo se třeba někdo dostal na nějaký vychytaný stránky, který se hned tak ve vyhledávání neukážou. Atd atd atd...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ale tak urcite to je legrace dostat ve svem klubu za ucho :)
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    GAPPEQ: átak, ja bych se nazval pokrocilym uzivatelem internetu...oh wait !
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    GREGOR_PRIDE: a sakra, pán je vtipálek.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    GAPPEQ
    GAPPEQ --- ---
    Nemáte někdo osvědčený schéma na jednoduchou dubovou sirénu? Nechci kupovat kit a jsem línej to vymejšlet, stačí něco jednoduchýho...
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    WACLOSH: vzdy rad poradim :) po tom co repnu .)
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    WACLOSH: jo a proto se ptas ve "sroubujeme pajime, resime ozvucnice a ja nevim co vsechno... a zvukovkach vseho druhu... na plastovy repraky za par stovek...

    co treba
    [ HIFI & TOP AUDIO ]
    [ low-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ... ]
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    GREGOR_PRIDE: Shani. Ale driv se delaly 5.1 trochu peclivejs nez po krizi a on by nechtel sestoupit o ligu niz.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    WACLOSH: zatim jsem tenhle prispevek o 5.1 bedynkach k tv potkal ve "zvukovky" a ted v "DIY audio"...
    On tedy neschani standardni 5.1 / 7.1 mrdko repraky k pocitaci / tv, ze se ptas v takovych skupinach ? :)

    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    Dámy a pánové, kamarádovi bouřka zničila domácí 5.1 sestavu. Rád by to eko vybavení nahradil něčím podobně kvalitním a nenáročným na další investice (aby to jelo nadále z interní 5.1 zvukovky třeba). Máte nějakou kladnou zkušenost s něčím co je aktuálně na trhu?
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    WRONSKI: díky. tak to si asi pořídim nějakej levnej mp3 přehrávač kdyby náhodou
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    LAKSYMO: Výborná otázka. Když uděláš chybu, může se to stát velmi snadno.
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    BURAN: jasně, já jen abych vyloženě se nevztekal a nehledal chybu v návrhu když by to byl čínskej shit co ani nedělá co má.. zatím budu fungovat na tom nepájivém poly a hrát si s tím jak s legem :-)


    btw když do nějakýho takhle zbastlenýho efektu pustim signál třeba ze synthu nemůže se stát že bych ho jaksi pozpátku odpálil? jen nakolik si mám dávat bacha .))
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    BURAN: Šel bych též touhle cestou. Když jsem s audiem začínal, tak jsem používal, kde co... Dokonce jsem pak došel do stavu, že jsem jeden zesilovač navrhl a postavil jako low-cost a druhý jsem postavil z hi-tech součástek. Cenový rozdíl asi 10000Kč a kvalitativní tehdy moc nebyl parametry vycházeli +/- stejně. (což mohlo být i věcí návrhu)...
    BURAN
    BURAN --- ---
    LAKSYMO: pokud se zatim ucis, neres to, nakup klidne ty nejlevnejsi soucastky (rikam nejlevnejsi, ne fejky), obyc odpory, obyc kondenzatory, atd.
    Az ti ty obvody zacnou fungovat a budes vedet, co se tam deje, pak si muzes hrat s tim jestli lip zni kondenzator Nichicon nebo Wima ;-)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak treba kondiky oblibuju Nippon Chemi-Con serii LXY.
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    AKA_THE_A: jasně, takže prostě když budu mít dva kondíky jeden za 15,- druhej za 75,- tak pokud to finance dovolí tak raději za 75,- v případě že není výrobce china.. takže jako sevšim. díky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam