• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THEFISHDivadlo Kampa
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    SEIBEI: To bude asi jedine misto, kde se bude za bubenicky jam platit vstup... :( Chapu, ze divadlo ma nejakou rezii, ale vetsina lidi si stejne koupi cajiky behem vecera, ale coz :) Kazdopadne bubnovani na hodku? To se snad ti bubenici ani nezahrejou. Mno, berte to jen jen jako jeden nazor z mnoha pohledu na vec.

    Preji krasne JARO ;)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    za soucasnych podminek se obavam, ze se velice rychle presuneme ven:) poplatek bych jeste chapal, oddeli to vyznavace kultury od nahodnych opilcu a protoze se jedna o divadlo a ne o dobrocinny podnik, je to pochopitelne,,, ovsem v kombinaci se "zaviraci dobou" pred pulnoci – vic nez polovina zucastnenych odchazi po prvni hodine ranni,,, osvetli nekdo tyto zmeny, nebo je to proste hotova vec, ke ktere neni mozne se vyjadrit?

    nechci aby to znelo sabotersky nebo nevdecne, ale na tohle vetsina lidi nepristoupi a nejspis nezbyde nez hledat jinou alternativu,,,

    pro me osobne stejne zimni sezona skoncila vitanim jara a pocital jsem s tim, ze tim konci i letosni bubenicka sezona v divadle,,,
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Ano ano :)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Ano ano, a dodatek k hudebním úterkům - zatím se scházíme do konce dubna, pak podle počasí, ale nejspíše maximálně do konce května. Díky.
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Děvčata a chlapci, od zítřka se trochu mění pojetí hudebního jamu. Vstupné bude nyní pro všechny a to symbolických 50kč. Končit budeme pomalu v 23:30, abychom v 00:00 zavírali divadlo a odcházeli, bude to ke spokojenosti všem :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Děkuji všem za skvělou atmosféru Vítání jara! :) Bylo to kouzelné! A můžeme se těšit na další akce! :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Tak zítra! :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Už se to chýlí! :) Necelý týden do Vábení jara ! :)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Příští úterý, tj. 13.3., výjimečně NENÍ BUBNOVÁNÍ.
    Máme oslavu premiéry nové hry....
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Muhehe :) Dneska jsem troubil na bambusové tyče :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    A rýsuje se nám další vypečená akce :) To budete koukat!
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Pane jo, pane jo. Tak koukám do kalendáře a Vábení jara se kvapem blíží. Tak co ? Kdo vyhraje cenu o první věnovaný kokosový ořech ? :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    No, já jsem si to například užil ohromně :-D
    VITEX
    VITEX --- ---
    AMINETA: Já jsem tomu také rád, protože každý nakonec skončil tam, kde měl :D
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    VITEX: Konflikt se ukázal, že nebyl:-) Bylo super, že nakonec všichni lidi, co chtěli začít na Kampě a pokračovat do Šrotu, na tý Kampě zůstali....:-)
    AMINETA
    AMINETA --- ---
    Veeeeliký dík za ÚŽASNOU ATMOSFÉRU, kterou jste všichni včera vytvořili na PSY TRANCE KARNEVALU na Kampě.
    Díky za ovzduší plné inspriace, hravosti, sounáležitosti, respektu a společného spolubytí bosky ve stejném rytmu....

    Special díky Tomášovi technikovi za přípravu celé akce a vypletení krásné UV mandaly, DJ Aeldrynovi, který svým sedmihodinovým setem dokázal, že aby párty šlapala, nemusí se střídat X DJů, stačí jeden, který je napojen:-) Evě za šamanský zpěv, Romanovi za válečné malování, Ťulce za trpělivou a vstřícnou obsluhu na baru....a vůbec!

    Petře, těším na fotky. Další párty bude GOA SPRING FLOWER někdy v březnu....!
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    REPLIKANT: děkuji :)
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Tak jsem doplnil konkrétní program Rovnodennosti do událostí :)
    POLIS
    POLIS --- ---
    podivejte se na ukazky z her divadla:
    Alternativa TV: Divadlo Kampa
    http://alternativatv.cz/encyklopedie/ukaz/1207/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam