• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANGEL333Nyxium - Nyx rozšíření pro Google Chrome
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    Tak som spravil prieskum miznucej notifikacie neprecitanej posty. Pouzivas stare api client.php, v ktorom to hold z nasej strany nemame sancu osetrit a NYX sa v tejto mrtvej vetvi hrabat uz nechce, co je pochopitelne, pretoze spravil hromadu prace na novom api nyx.cz/api.php, ktore ale nepodporuje ext heslo a po novom ma oauth cez tokeny a vystup je jason, z coho vyplyva, ze ak chceme poriesit tu postu musi sa to komplet prepisat do noveho api. Takze mam v plane to pomaly prepisat na nove api, v prvej faze cez prihlasenie standardnym menom heslom a v druhej tie posahane tokeny. Ale kludne pockam, ak to chces prepisat sam :-) Nijak extra sa mi do tejto renesancie nechce..
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    no - asi az tenhle vikend, ted to mam trochu nabity.. chrome api tedka umoznuje tzv. popup okna (treba Google Chat to ma).. noa pak ty blacklisty/whitelisty samozrejme..
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    ANGEL333: som stale naladeny, ale nedockavy, akyze napad to mas?
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: mam ted v hlave takovej malej napad, takze stay tuned :)
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    super, diky, tak snad cez vikend sa na to pozriem
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    tak je to na githubu. zmenil sem jen manifest.json na novou verzi a kvuli tomu sem musel prekopat par dalsich veci. funkcne by to melo bejt skoro stejny. link je v zahlavi.
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: .. sem ty zdrojaky uz nasel, ale dam je malinko jeste do kupy..
    FUMO
    FUMO --- ---
    ANGEL333: já to používám stále, jinak už na nyx nechodím ;-)
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    DARKREIDER: jej, doufam ze to najdu.. ozvu se jeste vecer.. bohuzel jsem uz presel na jinej prohlizec, takze sam to dobu nepouzivam - ale koukam ze by to nekdo jeste vyuzil, tak na to juknu..
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    ANGEL333: rad pomozem, hlavne kvoli problemu s postou

    ...na dva roky stary post som este nereagoval, zije to tu este?
    GREGI
    GREGI --- ---
    neslo by nejak udelat aby sly sledovat jen urcite diskuze?
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Zdravím, reportuji že pod novým Chrome tenhle extension zřejmě dost zpomaluje. Je to znát při scrolování apod.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    neslo by udelat pripojeni pres https?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    jenom bych chtěl poděkovat za tohle rozšíření, takže DÍKY ;)
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Vynikající rozšíření! Zkoušel jsem dlouhodobě a velmi se mi zamlouvá :-). Bylo by problematické ho upravit pro jiné diskuzáky? (s parserem namísto API)
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    GREGI: jj, blacklistovani - je to v todo - ale.. time is enemy :) ...

    nechcete mi nekdo helfnout? dal bych to na github :) ... chrome api je docela jednoduchy (je to hlavne javascript a jQuery), kdyztak bych poradil..
    GREGI
    GREGI --- ---
    chtel bych, aby se daly vybrat jen urcite kluby:)
    SEALSKEJ
    SEALSKEJ --- ---
    ANGEL333: Je někde k němu dokumentace, popis?
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    KAPLIK: jj, je lepsi a uz by melo jit i pouzit, zkusim se s tim nejak poprat... blby je, ze jeste neni stabilni, tj. bude se jeste menit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam