• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    Pro lidi, kteří nemají facebook:)
    rozbalit záhlaví
    KLIP
    KLIP --- ---
    CMAN: zkoušel jsi před URL facebooku dát https?
    Existují i greasemonkey skripty, který FB udržujou na https, i když né všechny ajaxový volání to přes https pouští, pořád je to lepší než nic.
    CMAN
    CMAN --- ---
    hlavne to nema SSL...
    JJENYS
    JJENYS --- ---
    Nevím, co je na tom pravdy, ale slyšela jsem, že když se vymažeš z fb, tak tam máš stále účet ještě 2roky...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Neni to moje parketa takze to muze byt kec ale neni treba souhlasu kdyz je clovek zamerne focen a zverejnovan? nemyslim bezejmene davove fotky kde to ani nejde abych obihal vsechny kolemjdouci...
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    MAN25: Proti tomu asi neni obrany..
    MAN25
    MAN25 --- ---
    VDFLAT: a co kdyz na fb vubec neexistuju a lide me tam budou oznacovat pouze textove nikoliv hyperlinkem, jak se proti tomu muzu branit?! :)

    Rusaci jsou roztahovacny, neverim jim nos mezi ocima, tecka.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    AntiFacebook league...:D
    VERUSHKA098
    VERUSHKA098 --- ---
    VHODY: To, že to vlastní rusáci, neberu jako jedno z hlavních negativ, to vůbec ne, uváděla jsem tady vše, co beru jako x hlavních negativ a to, že to oni vlastní mi na důvěře nikterak nepřidává, důvod jsem také již uváděla...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VDFLAT:
    tu nikdo tusim nemluvil ze te pozna kde jaky franta z horni dolni... ale o to ze ty data jsou nekde centralizovana... :)
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    KUROZUKA: Ja si to nastavil tak, ze fotky a videa, kde me nejakej vocas oznaci, jsou viditelny jen pro me a pro nikoho jinyho. Ted muzu bejt mesic mimo a mam klid.
    VHODY
    VHODY --- ---
    VERUSHKA098: ? proč zrovna že to vlastněj rusáci bereš jako jedno z hlavních negativ?
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: no, kazdy bude necim unikatni...treba u me nejvic udela kombinace pluginu. kdyz to zkombinujes s tou IP, tak vlastne ty cookies vubec nepotrebujes :)

    ale po pravde nevim, co to haze za cisla lidem s nejakou normalni konfiguraci...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: no to je mozne, ale proste ked to ma 80% vzoriek z druhej polovice sveta, tak je jasne, ze budem niecim jedinecny. asi moc amikov nema en / sk lang v browsery, ci hej? :)
    VHODY
    VHODY --- ---
    NYX: skvělej odkaz:D, vůbec jsem netušil, že to jde takhle smáznout
    NYX
    NYX --- ---
    GABRIELL: proto jsem tu stranku linkoval - cookies nejsou jedina vec, pomoci ktere se da uzivatel na netu identifikovat.
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    Chmmm, jenom nebere v potaz, ze cookies mam sice dovolene, ale denne mizi :)
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: ta stranka IP prece vubec nebere v potaz :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: tipujem, ze na tej stranke nebol nikto ani z tohto kraja, toboz z mesta :)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    yooooo konecne rozumny audítko :)))) Antifacebook :))))
    VERUSHKA098
    VERUSHKA098 --- ---
    HADIAK: Máš pravdu, na rusácích obesně není nic moc zlého, nejsem proti nim nijak zaujatá, nejsem rasista atp., ale ani sympatie k nim z mnoha důvodů nemám.. :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam