• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    CYBERWOLF: Mno tak nastesti sem tusil uz coje FB zac tak sem si samozrejme hned nazacatku veskera data vymyslel a podle toho cotu ctu sem zdase asi udelal jen dobre :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    _BENNY:
    zajimave. obcas mi to prijde jako synteticky rozhovor... mozna to je prekladem.

    treba kdyz pise ze se podivej tam na inzenyra ktery dela HPHP ale prese sli do hospody... ze by tam nahodou ten asocial byl taky? switch user? maji toto zapotrebi? u nas se divame rovnou pres DB...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Rozhovor: Zaměstnanec Facebooku o našem soukromí | Voices for Innovation - podpora inovací v IT
    http://voicesforinnovation.cz/clanky/zamestnanec-facebooku-o-nasem-soukromi
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    presne :DDD
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    repast z ustavu :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Slashdot Technology Story | Narcissists, Insecure People Flock To Facebook
    http://tech.slashdot.org/story/10/09/08/1621235/Narcissists-Insecure-People-Flock-To-Facebook
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    super nápad na diskuzi!! hate fcb
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KEJNO: Na fotkach pak bude Cojet Ipotom, takze to vem klidne das
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    CYBERWOLF: jo, dalo by se + odznacit se ze vsech fotek apod. .)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KEJNO: Ja bych prave pred opustenim facebooku veskere udaje zmenil na totalni kraviny (coz jde) a pak treba smazal ucet. Ze bude nekde viset profil chlapka, co si rika Cojet Ipotom, to uz mi nemusi vadit :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: vzhledem k tomu, že jakýkoliv .doc nebo .xls, který mi někdo pošle, si v pohodě otevřeu v OpenOffice pod Linuxem a vzhledem k tomu, že YouTube mi skrze Adobe Flash player hraje pod Linuxem a není to v nějakém proprietárním MS videoformátu, tak tvrdím: ano, k tomu nejhoršímu, co nám hrozilo od Microsoftu, nakonec nedošlo - nezáleží na tom, že většina lidí pořád Windows používá: bohatě mi stačí, že JÁ je používat nemusím.
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    CYBERWOLF: smazano to nebude nikdy, ale je to takove "lepsi smazani", nez obycejna deaktivace... z FB se tvoje veci nikdy nesmazou, jenom budou plout dal..
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Už se to tu řešilo, ne.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    a jsou smazanim uctu smazana i veskera data o uzivateli?
    ATRON
    ATRON --- ---
    WYMA: jo dik
    WYMA
    WYMA --- ---
    ATRON: filtruj, řešilo se to tady minulej tejden.
    ATRON
    ATRON --- ---
    Poradíte mi jak definitivně odstraním účet na FB? Díky.
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    XCHAOS: boj s hydrou Microsoftu ??? A ty mas pocit ze "jsme" ho vyhrali ? Imho to vypada ze dabel (Google) vyhnal certa (M$) ...nic vic, nic min.

    Proste FB ignoruj, stejne jako to delas s diskofetkama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam