• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAVIX: já si taky myslim že je to trochu vrtěti psem:)) ale pobavilo
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Hm, co dodat?
    Novinky.cz: Žáci využívající Facebook mají horší výsledky ve škole

    Snad jenom, že nadpis je trochu zavádějící - článek se týká především studentů, kteří využívají FB při výuce (tedy spíše MÍSTO výuky).
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jo, je to naprd. právě jsem si prohlídnul naprosto trapný kámošovi fotky z rogala, dověděl se, že South Park se vrací v říjnu s novejma epizodama a mrknul na super surf fotky ze západního irska... ten fb je fakt k ničemu.
    THE_DARKNESS
    THE_DARKNESS --- ---
    TVNE- 12:01:38 6.9.2010 odkud to mas, prosimte? hodilo by se mi to k zpracovani jednoho ukolu do skoly, dik. pripadne uvitam jakekoli dalsi podobne linky
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    vítám tedy mezi svými :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHMAIDA: blázni právě maj FB....je to jako prokletí se kterým musej ti nebožáci žít:)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jupí, tak nejsem jedinej blázen, kterej nemá FB a tedy nežije :)))
    SKYLAR
    SKYLAR --- ---
    XCHAOS: to je spis ukazka, ze to pisou amateri, oop te samo nenauci napsat konkurenta facebooku, ze. ale je to tady dost OT.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (faktem je, že ty chyby, co jim tam našli, jsou přesně důvod, proč můj vlastní webový IS/CMS/atd. není zatím vůbec hotový - protože když jsem začal přemýšlet, co všechno by obnášelo udělat to pořádně, tak jsem se na to radši vykašlal... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    NYX:

    Security Lessons Learned From The Diaspora Launch: MicroISV on a Shoestring
    http://www.kalzumeus.com/2010/09/22/security-lessons-learned-from-the-diaspora-launch/

    Slashdot IT Story | Security Lessons Learned From the Diaspora Launch
    http://it.slashdot.org/story/10/09/23/1410252/Security-Lessons-Learned-From-the-Diaspora-Launch

    bylo to fakt napsaný hodně amatérsky... přesně tohle jsme cca ještě před dvěma lety dost řešili ve Streamu - tu nutnost autorizovat, zda má někdo právo provést nějakou operaci s konkrétním kusem dat, apod.

    (ve skutečnosti je to relativně easy - operace se musí povolit jen v rámci autorizované session, a potom občas to chce projevit trochu inteligence, a ověřit zda se rovnají nějaká tak user id, apod... a je to taky hezká ukázka, že objektové programování vůbec není všelék... rozhodně ne ve víceuživatelském prostředí...)
    NYX
    NYX --- ---
    XCHAOS: tak pockej, nez trochu opravi diasporu :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (já to říkám furt, že decentralizované řešení by bylo lepší...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Service Unavailable - DNS failure
    The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.

    Reference #11.5dbc7a5c.1285274994.28f1dd88
    OTZ
    OTZ --- ---
    Ja zas hledam jednu 10let starou lasku a nemuzu ji najit na celym internetu, fejsbuk nefejsbuk:(

    Mimochodem dneska nejak nefunguje:)
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Tak co simyslite otomhle ?

    Vyvrácení fám ohledně fotografií v reklamách
    Nedávno se objevily nepravdivé fámy o tom, že služba Facebook využívá vaše fotografie v reklamách. Nevěřte jim. Tyto fámy se týkaly aplikací třetích stran a nikoli reklam uveřejňovaných na Facebooku. Aplikace Reklamy na Facebooku občas použije vaši fotku profilu a jméno a dále nějakou společenskou akci (např. stanete-li se fanouškem nějaké stránky), kterou jste na Facebooku skutečně podnikli. Další informace naleznete zde – Centrum nápovědy.
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    AUSSIE: to vis, stara laska nerezavi... to vi i facebook!
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    Nedávno se jeden můj kamarád na fb rozčiloval, že ho fb vybízí, aby se znovu zkontaktoval s holkou, s níž se čerstvě rozešel:o)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    BRASILMAN: život má přirozený průběh, nebo má mít přirozený průběh? hele vztah ve 13ti letech je něco tak nějak jinýho než vztah ve 20ti (myslim, tim milostnej) ... tehdy nebyl internet, tak jsem si se slečnou psal, občas zavolal.. byli jsme od sebe přes 100km a nebyli jsme ve věku a situaci, kdy bysme mohli jezdit k sobě každej vejkend a pak to nějak prostě vyšumělo.. já jsem si na ní čas od času vzpoměl a jak jsem se lognul na fb tak byla jedna z prvních kterou jsem si tam dal vyhledávat.. našel jsem jí a když jsme se po 14ti letech viděli, tak jsme se oba shodli na tom, že se rádi vidíme... ona pro mě znamenala hodně, ale ten věk prostě nenahrával tomu aby jsme byli v kontaktu forever.. a fb nám pomohl se znovu zkontaktovat (a bůhví jak to bude až se třeba někdy jednou vrátim do cz a budem oba zrovna single ;-) ..) ... bez fb bych o tohle všechno přišel a to by byla škoda..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam