• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    Pro lidi, kteří nemají facebook:)
    rozbalit záhlaví
    FANAE
    FANAE --- ---
    CYBERWOLF:
    KRMELEC: Jeste ze na me, jako sedem prumeru, neni nic zajimavyho, co by potreboval facebook/ruska mafie/CIA vedet :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    CYBERWOLF: Můžeš to sem prosím napsat každý pátek a nejlépe boldem? Uděláme z toho tradici. Mám pocit, že spoustu lidí to stále ještě nechápe a ve spleti informací se jim ztrácí zdravý nadhled na celou věc. Achjo, máš samozřejmě pravdu!
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    KRMELEC: Facebook nemaze nikdy nic. Kdyz posnes na zed "Tchyne je nechutna ropucha" a za vterinu to smazes, tak to sice nikdo neuvidi, ale facebook ma na veky ulozeno, ze tvoj tchyne je nechutna ropucha.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    GIANT: předpokládám, že byl celý účet smazán, protože jinak by Xchaos nepostrádal ty odkazy nebo coto.
    GIANT
    GIANT --- ---
    XCHAOS: no ted jsem zmatenej. zrusi ucet? spis ti jen znemoznili pristup k nemu a vpodstate si s nim muzou delat co chtej. data rozhodne nesmazou ne? ;-)
    kdyby meli prumerne chytrej soft, tak po case stejne poznaj, ze novej clovek je vpodstate uz ten jednou vyhozenej a vykopnou ho zas. takze zakaldat tam neco znova s tim, ze clovek nehodla menit svoje chovani a zajmy, nema asi cenu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    XCHAOS: To vis, mi devky si holt nemuzeme vybirat, komu do zadku lezt a komu ne :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: tak tomu říkám nedostatek sebeúcty :-) já jim podruhé do zadku už nepolezu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    XCHAOS: To nepomuze, kdyz mi ucet zrusi budu si muset zalozit dalsi - je to takove soukrome peklo
    CMAN
    CMAN --- ---
    presne z hlediska funkcnosti nic proti facebooku, jako nastroj na sdileni cehokoliv je to idealni... proste to funguje...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SKYLAR: no jo, tahle "první generace webu 2.0" nějak šla mimo mě... a navíc na FB byly u odkazů často moc hezké a trefné ikonky, apod.

    na FB mi nevadila funkčnost - vadí mi fakt jen to, kdo ho kontroluje - ne to kdo, ho užívá (když mi někdo sere, můžu si ho prostě vyhodit z přátel)
    SKYLAR
    SKYLAR --- ---
    XCHAOS: na soukromy bookmarky mas delicious a na verejny reddit, ne?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    XCHAOS: Nechci se do tebe jakkoli navážet ani z tebe dělat blbce, ale úložiště na práci sis našel fakt nevhodné a nevěrohodné. Myslím ale, že už to sám moc dobře víš a jsi poučen. Zálohovat se má jinam! Teď už to jen sdělit ostatním důvěřivcům zaslepeným masou.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KRMELEC: víš co ? já to skutečně používal trochu jako úložiště zajímavých odkazů, ze kterých jsem se později chystal udělat článek.

    je logické, že když se k tobě dostane nějaký zajímavý odkaz na zajímavé téma, že tím, že ho sdílíš, ho dáš i na svojí zeď, a ten pak používáš jako svého druhu archív. měl jsem tam už tisíce záznamů, za ten poslední cca rok. přišel jsem v podstatě o archív soukromých bookmarků - lidi by si skutečně měli uvědomit, že to co dělají s FB není jen zábava, ale že je to svého druhu "práce" - a že FB si vyhrazuje právo výsledky této práce kdykoliv zničit.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    XCHAOS: mi připadá jak kdybyses cítil ublížen... Co by za to jiní dali. Zrušit účet na FB není taková legrace (absolvovala jsem) a tys to měl bez starostí. Já smekám.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: no hele... když ho budeš používat dostatečně dlouho, tak ti prostě zruší účet, jako mě :-) bez udání důvodu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Ja ten facebook tak nesnasim a porad a porad a porad a porad se s nim musim srat.

    (sry, nekomu jsem se se s vym zalem musel sverit)
    OTZ
    OTZ --- ---
    da se to zmenit i na "pouze pratele"
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HADIAK: no tak je to Dočekal, že jo :-) ale na druhou stranu, asi mluví o standardním nastavení účtu (já to tuším měl změněné na "přátelé přátel", než mi zablokovali účet...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    XCHAOS: LOL? niekto sa cuduje, ze je VIDIET nieco, co ma vlastnosti "VIDITELNE PRE VSETKYCH"? aky "inteligent" to pisal?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Žádost o Facebook přátelství umožní odběr statusů uživatele. A pak že Facebook neumí to co Twitter * Daniel Dočekal * POOH.CZ *
    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016475
    OTZ
    OTZ --- ---
    aha dobry. takze muj status "mam to rad v kasne na namesti" byl ponekud mimo misu:)) souvislost podprdy s rak. prsu chapu, ale kabelky..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam