• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    Pro lidi, kteří nemají facebook:)
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: no hele... když ho budeš používat dostatečně dlouho, tak ti prostě zruší účet, jako mě :-) bez udání důvodu.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Ja ten facebook tak nesnasim a porad a porad a porad a porad se s nim musim srat.

    (sry, nekomu jsem se se s vym zalem musel sverit)
    OTZ
    OTZ --- ---
    da se to zmenit i na "pouze pratele"
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HADIAK: no tak je to Dočekal, že jo :-) ale na druhou stranu, asi mluví o standardním nastavení účtu (já to tuším měl změněné na "přátelé přátel", než mi zablokovali účet...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    XCHAOS: LOL? niekto sa cuduje, ze je VIDIET nieco, co ma vlastnosti "VIDITELNE PRE VSETKYCH"? aky "inteligent" to pisal?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Žádost o Facebook přátelství umožní odběr statusů uživatele. A pak že Facebook neumí to co Twitter * Daniel Dočekal * POOH.CZ *
    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016475
    OTZ
    OTZ --- ---
    aha dobry. takze muj status "mam to rad v kasne na namesti" byl ponekud mimo misu:)) souvislost podprdy s rak. prsu chapu, ale kabelky..?
    WANAH
    WANAH --- ---
    FANAE: ...Pojďme to samé dokázat i s kabelkou a ukázat jak silné ženy opravdu jsou!!!

    No to je masakr :D

    FANAE
    FANAE --- ---
    OTZ: Akce.. Lidi jsou proste neskutecni:)

    Jedna moje kamarádka mi říkala, že holky, ženy a dívky jako my by měly udělat něco speciálního na FB, aby zvýšily pozornost ohledně toho, že říjen je měsíc Rakoviny prsu. Je to jednoduché, takže jsem se rozhodla přidat. Loni byl vtip v tom, že ženy uváděly do svých statusů barvu své podprsenky, kterou právě mají na sobě... a ostatních nechali přemýšlet dny a dny, co to znamená.
    Tento rok podobnou věc uděláme s taškou/kabelkou. Uvedeme do statusů místo, kam jí položíme ve chvíli, kdy přijdeme domů. Např. "Mám to ráda na stole" nebo "Mám to ráda na židli" apod. Jen napiště svou odpověď do statusu (neodpovídej na tuto zprávu ani na otázky ostatních) a zkopíruj tuhle zprávu a rozešli ostatním kamarádkám na FB. Podprsenka to dotáhla do zpráv a novin. Pojďme to samé dokázat i s kabelkou a ukázat jak silné ženy opravdu jsou!!!
    PAMATUJ - NEODPOVÍDEJ NA SVOU ZPRÁVU, NAPIŠ MÍSTO DO STATUSU!!! A POŠLI TO DÁL.
    OTZ
    OTZ --- ---
    Dneska je prazvlastni den..na zdi si lidi pisou kde to maji radi (nevim jestli jenom u me:)..nejdriv jedna osoba..pak druha co tu druhou prvni nezna..pak neco napisu ja..pak ctvrta..to je ve 4 odpol kdyz jdu z prace..ted dorazim dom koukam a dalsich cca 10 lidi ma ve statusu "Mam to rad tam a tam." Tak si rikam jestli je to spontanni lavina nebo nejaka akce:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    XCHAOS: nic proti, ale opravdu to nemusis postovat do kazdeho klubu ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TečkaCZ - Decentralizovaná verze Webu 2.0
    http://teckacz.cz/1056
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YBUKO: já teď zkouším identi.ca, ale to je spíš jen náhrada twitteru.

    jinak souhlasím - ale ta cool alternativa musí především jaksi vzejít tak nějak sama od sebe - ale tedy ne, že začne tím, že vykrade lidem e-mailový účet ! sázím spíš na kompatibilitu s existujícíma služba, a nějaký "síťový efekt". spíše bych věřil na více vzájemně propojených služeb, které se přitom tváří samy o sobě svébytně (ale content je samozřejmě provázaný, i uživatelé...) (a také absence cenzury by v síti, kde si nikdo nemusí nikoho přidávat do kontaktů, nemělo moc vadit...)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    facebook nemam, ale kdybych mel hodne kamaradu po svete tak by to byl asi dobrej nastroj jak byt s nima v kontaktu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SKYLAR: ale to je trochu nepochopení situace... chápeš, mě je FB ukradený a jsem rád, že tím už nebudu zabíjet čas... ale osobně se mi dotklo hlavně to, že vůbec někdo má právo mi ten účet takhle zcela smazat (bez nějaké možnosti hlasování mých přátel, či aspoň zdůvodnění, varování nebo šance něco změnit).

    pak mi ovšem ale samozřejmě nepřestává udivovat, že lidi z toho FB neodejdou, na protest proti tomu, že jejich známým někdo zablokuje účet.
    SKYLAR
    SKYLAR --- ---
    XCHAOS: tak to je celkem srandovni, vzhledem k tomu jak o tom porad brecis :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    když nad tím s odstupem dvou dnů přemýšlím, tak ze zrušení svého účtu na FB mám podobný pocit, jako kdyby mi hospodský "zrušil účet" v hospodě, a nechal mě odejít bez placení :-) ještě že to dopadlo takhle.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Facebook Account Disabled ? - ESDS - Data Centers Forums
    http://www.esds.co.in/forum/f21/facebook-account-disabled-1218/

    • You posted countless messages on a wall or in a group

    Even one of my close friend had his account disabled for "excessive evangelism."

    tedy, v podstatě: pokud FB používáte k tomu, k čemu byl určen, můžete být zablokován. (a to, že se lidem vaše příspěvky třeba líbí, to zřejmě není polehčující okolnost..)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Facebook Account Disabled | Why your Facebook account will be disabled | Facebook Disabled | UK Dedicated Servers | SEO Web Hosting | Cloud Computing
    http://contactdubai.com/tips/why-your-facebook-account-will-be-disabled
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam