• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    OTZ
    OTZ --- ---
    ok ok:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    OTZ: no samozřejmě za sebe... někoho kdo by mluvil za (zatím) relativně okrajový politický směr by asi stěží do takového pořadu pozvali.

    víceméně jsem ale prezentoval názory v ledasčems blízké ČPS, ale samozřejmě za svojí osobu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    XCHAOS: a to jsi vystupoval za sebe nebo za piráty?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak teoreticky by měl cca za měsíc běžet na ČT24 jeden díl pořadu Fokus, kde budu mluvit mj. i o Internetu a sociálních sítích, a jestli mě nesestříhají blbě (z 2h bude cca 7min), tak by tam mělo zaznít i moje svědectví o tom, jak mi FB bez vysvětlení zrušil účet.

    kromě toho jsem se pokusil i o nějakou rádobyinteligentní argumentaci proti FB (že je to přehnaná a nezvyklá centralizace všeho, apod.), toho materiálu se natočilo relativně hodně, takže uvidím, jestli to použijí - nebo se jestli se nakonec ještě obrátí na úplně jinou osobnost, pro jistotu :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SDN33: já ji neznám, ale šéfová říkala že se ráda předvádí...jen mě to pobavilo, hloubš jsem to neřešil
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SDN33: simtě, máš recht, že se můžu odtagovat sám, ale stejně mi to u jedné hromadné fotky nešlo.. tak jsem požádal, a FB je hodnej, ani jsem si smazanej profil sám nenašel..,

    akorát je vtipný, že kolega, zástupce šéfa, asi na FB svoje heslo k emailu vyplnil, protože všem z firmy chodí maily z fb a badoo :))
    SDN33
    SDN33 --- ---
    PALEONTOLOG: odtagovat se můžeš sám, ale stejně tam ta tvoje fotka visí.. fakt nechápu, jakou mají lidi chuť sdílet svoje soukromý věci před celým facebookem. vlastně tam k tobě můžou napsat cokoli i potom, ale už ti to nebude odkazovat na profil..
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jak ošálit bezpečnostního experta? | Dvojklik.cz
    http://www.dvojklik.cz/2010-12/jak-osalit-bezpecnostniho-experta

    Žádné vtipné fotky, pouze další podvodná skupina | Dvojklik.cz
    http://www.dvojklik.cz/2011-01/zadne-vtipne-fotky-%E2%80%93-pouze-dalsi-podvodna-skupina
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    CYBERWOLF: ostatně některé to mají i jako součást ochrany proti neautorizovanému kopírování např. adobe
    OTZ
    OTZ --- ---
    LOPIK: ale mas snad moznost si SW vybrat ne:)
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    PALEONTOLOG: klid, on te zas nekdo otaguje ;)
    XCHAOS: no, trend je spis takovy, ze i ty desktopove aplikace se aktualizuji samy jak to jen jde. Ono to zas ma neco do sebe...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    XCHAOS: O upgradech mi nemluv, obecně je nenávidím u čehokoliv. Horší je ale, že dneska většinou nemáš už možnost ovlivnit ani ten software (tímto zdravím programátory Thunderbirdu, díky kterým musím co měsíc bádat nad správcem procesů, proč se mi zas nepustil ten jejich zázrak po upgradu o který nikdo nestojí..)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERWOLF: to mě na tom taky sere. desktopový software si člověk upgradoval sám - když se rozhodl, že zrovna má čas si hrát s něčím novým a učit se to, a nebo když už to fakt s tím starým nefungovalo.

    tyhle weby, jak se neustále upgradujou samy od sebe, kdy samy uznají za vhodné, tak to je fakt peklo. bude vtipný, až generace, co si myslela, že to jinak nejde, postupně odroste a dospěje, a objeví výhody toho, že si může nainstalovat normální desktopový software, který se upgradne až na vyžádání ...:-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CYBERWOLF: vidíš, eště že jsem požádal veškerenstvo o odtagování a ztama vypadnul
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    Vzpominate si, jak facebook pred casem nabizel upgrade na nove profili. Rikal jsem si "nasrat, nestojim o to aby kazdy kdo mi klikne na profil videl fotky, na kterych me nekdo otagoval".

    No a dneska koukam a ono uz ten novy profil mam. No neni to skvele - uzivatel ma moznost volby a rict tak, ze to chce a kdyz to nerekne, tak to dostane pozdeji :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak hlavne ze tady je to samej chytrak
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    SDN33: to nikdy nevíš ... _) o lidech který jsou na FB bych o tom pochyboval, spíš to myslela vážně
    SDN33
    SDN33 --- ---
    TEKKIT:
    POKE10002: ona sama to asi myslela jako vtip,ne
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    TEKKIT: z toho se musí udělat vtip, musí se to jenom líp zformulovat :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    XCHAOS: To mne samozřejmě napadlo také.. ale u uživatelů FB jeden nikdy neví. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam