• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    HONZA911
    HONZA911 --- ---
    KRMELEC: Ale myslím, že kdyby byl facebook už v minulosti, vypadalo by to asi takto [ RANDOM_NIGHT @ Vědecké vtipy ]
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    v sobotu ve 20h bych měl mluvit v pořadu Fokus na ČT24 velice zhruba na témata Wikileaks a Sociální sítě - byl jsem jeden ze 3 respondentů pořadu
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Kdo má přístup k vašemu Googlu, Twitteru a Facebooku? - Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/kdo-ma-pristup-k-vasemu-googlu-twitteru-a-facebooku/sc-3-a-155915/default.aspx
    FANAE
    FANAE --- ---
    POKE10002: To si rikam porad. Minimalne od doby co jsem na nyxu. A oni tak vymasteny vetsinou doopravdy jsou:)
    POKE10002
    POKE10002 --- ---
    OTZ: to je fejk :) lidi nemužou bejt tak vymaštěný..... :)
    HONZA911
    HONZA911 --- ---
    KRMELEC: Cha! Mimochodem, je to pěkně diktátorský server, když si tam z nich nemůžeš ani udělat srandu. Asi bych si napsal prográmek, který by každých 10 sekund kontroloval, jestli je tam ten obrázek v nezměnené podobě (jakože mi počítač beží pořád) a když ne, upload.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    APIN: Mě zase neustále mažou tenhle pěkný obrázek Future Man: http://donstuff.files.wordpress.com/2009/03/future-man-and-facebook.jpg

    Nechápu proč? Co je na tom závadného... Chm, počkám, až mi zablokují účet. Tady jsem se dočetla, že blokace od nich je kvalitnější, než virtuální sebevražedné pokusy na FB.
    APIN
    APIN --- ---
    S_TEJK: 3x zrušenej profil? To už je nemoc. Normální člověk by si profil nezaložil ani jednou...
    TK_
    TK_ --- ---
    asi mate nejakou spatnou karmu nebo zavistivy kamarady, ja mam ve statusech prdele a kundy bezne a zatim mi nikdo, krom me samotneho, zadny nesmazal
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    HONZA911: to jejich nechutný eFko bych si tam nedala ani ze srandy... Lidé nečtou :c(
    HONZA911
    HONZA911 --- ---
    JINDRICH: Mít stránky, hned si to tam mrsknu.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    OTZ
    OTZ --- ---
    no nazdar:D

    TEKKET
    TEKKET --- ---
    POZITRON: to je hodně přehnaný, ale v její prospěch mluví to, že to nemá z vlastní hlavy a kopíruje odjinud. Navíc je pravda, že egypťani mají na fb osmou nejpočetnější enklávu a než jim net vláda sundala, tak se přes fb domlouvala podstatná část koordinace demonstrací.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ted pred par minutama na ct24 ve vyberu z udalosti a komentaru zaznelo z ust hybaskove slovni spojeni "prvni facebookova revoluce", jdu blejt!
    _A5_
    _A5_ --- ---
    DRSME: si do /etc/hosts pridej treba tuhle radku:
    77.75.72.3 www.seznam.cz www.facebook.com
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    DRSME: Posli mi email a heslo a ja ti to zablokuju.
    BUCI
    BUCI --- ---
    DRSME: seš závislej:D
    DRSME
    DRSME --- ---
    nemel by nekdo lehkej navod jek zablokovat ve firefoxu fb uplne abych se na nej ani nedostal..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam