• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TYKVEAntiFacebook
    FANAE
    FANAE --- ---
    Aktuálně přešlo na diskuze přes účet Facebooku. Což je vzhledem k těm změnám, které se s FB budou dít dost nechutný. Prý že je "FB jednoduchý a rozšířený." Jako když už to chci dělat tímhle neanonymním stylem, v čemž je docela chápu, tak to dělám alespoň pořádně a přidám k tomu alespoň i možnost diskutovat přes Google účet (jestli je Google větší nebo menší zlo než FB by taky mohlo být na diskuzi, ale za prvé se mi zdá že má o něco lepší přístup a za druhé už o nás tak jako tak ví vše:)


    Nevím jestli tu byla ta informace, že FB sleduje váš pohyb na internetu i když se odhlásíte?
    APIN
    APIN --- ---
    Nevim jestli jsem to tady už psal, ale víte co nově znamená zkratka FBI? FaceBook Investigation
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    APIN: už jsme ten Timeline tady řešili...můžeš mi věřit že uživatelům FB to naprosto nevadí...
    APIN
    APIN --- ---
    bylo?
    Nový Facebook, aneb konec soukromí « PCDAYS Magazine
    http://www.pcdays.cz/2011/09/24/novy-facebook-aneb-konec-soukromi/
    FANAE
    FANAE --- ---
    Tak na dva měsíce by to stačilo aby je tyhle řeči přešli:)
    FANAE
    FANAE --- ---
    TEKKIT: Těmhle lidem bych na FB zeď nechala opravdu psát naprosto každou stránku na kterou vlezou, každej obrázek, nainstalovala jim do mozku gps aby jejich manželka viděla každej jejich krok atd. atd. atd.:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    _A5_: pokud prázdniny začaly v březnu, tak ano
    _A5_
    _A5_ --- ---
    XCHAOS: To spis bude letem a prazdninama.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Facebook v ČR lidi konečně omrzel. Hurá, třeba teď v TV pochopí, že si nemají vybrat JEDNU konkrétní sociální síť a tu nekriticky propagovat :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    XCHAOS: "kdo nic špatnýho nedělá nemá se čeho bát"...znáš to:))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TEKKIT: v plavkách by to ještě bylo dobré... ale až prodá osobní data nějaké úchylné seznamce, tak se teprve lidi budou divit :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TYLACIN
    TYLACIN --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    S_TEJK: mě už nic nepřekvapí...až FB zavede v profilu povinou fotku v plavkách, tak se lidi zkrátka vyfotí a jízda může pokračovat:)))
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    Na novém Facebooku budete povinně sdílet všechno * Daniel Dočekal * POOH.CZ *
    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2017399
    FANAE
    FANAE --- ---
    TEKKIT: Já už jsem si to aktivovala abych věděla s čím počítat a je to dost peklo, jako že mi to tam třeba obnovilo nějaké smazané fotky atd.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Mě to normálně už skoro děsí. A ještě víc lidi, co to fakt plně použijou. OMG!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    FANAE: nečekejte a staňte se vývojářem!!! "Jediné co k tomu potřebujete je - být vývojářem Facebook aplikací (Facebook zná vaši platební kartu nebo váš mobilní telefon)"...a hurá testovat Facebook timeline:))

    Jak získat nový Facebook? Zapněte si Facebook Timeline, nečekejte * Daniel Dočekal * POOH.CZ *
    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2017396

    FANAE
    FANAE --- ---
    Koukala jsem na tu konferenci a cítila se jako ve Futuramě (díl s Eyephonem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam