• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FELISPodskalská - VOŠ ekonomických studií (+ SPŠPT)
    http://www.podskalska.cz

    obory VOŠES:
    - účetnictví
    - personální řízení
    - veřejná správa (regionální)
    - potravinářská technologie a biotechnologie

    obory SPŠPT:
    analýza potravin
    - technologie potravin - kvasná technologie; zpracování mouky; technologie tuků; zpracování masa
    - potravinářská technologie - zpracování masa
    - přírodovědné lyceum
    - obchodní akademie
    - ochrana a tvorba životního prostředí
    - průmyslová ekologie

    Mám za sebou úspěšně zkouškové, hurá do dalšího :)
    Pojďte si studenti - bývalí, současní, budoucí - poradit, jak se neztratit.

    Pojďte si radit, vyměňovat informace (tipy, triky), setkávat se, ...tak abychom si dobu studia ulehčili co nejvíc.
    rozbalit záhlaví
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    naválí se vám někomu doma Basařová - Pivovarství Teorie a praxe výroby piva?
    AMBROSIA
    AMBROSIA --- ---
    Ahoj, přemýšlím o této škole, ale jsem na mateřské, takže rozhodně dálkové studium. Slyšela jsem, že je možný si dohodnout i individuální plán, nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky
    CERCHEN
    CERCHEN --- ---
    Ahoj, jsem ve 3. ročníku účetnictví a finance, rozhoduju se koho oslovit jako vedoucího absolventské práce. Máte nějaké zkušenosti kdo z vyučujících k tomu jak přistupuje, zda pomůžou nebo naopak potopí u absolutoria? Předem díky za info:-) Pokud máte nějaké dotazy na studium, klidně pište.
    SALKYN
    SALKYN --- ---
    Ahoj, nenastupujete někdo letos na dálkové účetnictví?
    HODNE_ZLO
    HODNE_ZLO --- ---
    Díky moc za info! to je přesně to co jsem potřebovala! no snad to vyjde! fakt díky!!! :))))
    COVBY
    COVBY --- ---
    HODNE_ZLO: Brůžková nejvíc v pohodě, ale musíš se alespoň něco naučit, dá se to okecat. Ostatní popsal už Felis
    FELIS
    FELIS --- ---
    HODNE_ZLO: Beno - arogantni a sebestredny, dava testy na A4 z obou stran a temer vsechno, co ma v tech svych "uzasnych" prezentacich; Adamcova - celkem lehky otazky, staci zapisky z hodiny, kdyz najde tahak, tak ho vezme, ale test Ti necha dopsat; Kocanova - staci zapisky z hodiny, nema problem s doucovanim, kdyz za ni prijdes; Mlcochova - ferova, prisna, tahak vezme a Ty jdes taky - na dalsi termin rovnou, takze to nema smysl a pozor na speky - na formulace otazek, nenechat se voblbnout a vypisuje spouuuuustu terminu a neresi kolikaty mas, hlavne ze to na Nejaky udelas :-) ; Knezourek - jestli jsi holka, tak Ti vystrih a hezky boty na zkousce pomuzou - ma rad takovy ty zensky tipy "co si jakoby prave odskocily od plotny do spolecnosti," znalosti chce, na zkousce se da v poho opisovat na priprave z tahaku, moc se s nim u zkousky nehadat - nema to smysl a akorat ho to nasere...
    Ostatni neznam :-)
    Hodne stesti ve zkouskovem! :-)
    LACTOBACILUS
    LACTOBACILUS --- ---
    COVBY: Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkouškové, na koho si dávat pozor a kdo co asi tak chtěl, a pokud máš nějaké studijní materiály ke zkouškám tak jestli by jsi se prosím podělil, zápisy mám ale ráda bych měla něco čím si budu moci být stopro jistá :). Já jsem nyní v prvním ročníku VES. Tak pokud ano a podělíš se tak prosím na mail skrivanova.nikola@gmail.com.
    HODNE_ZLO
    HODNE_ZLO --- ---
    Ahoj lidi, jsem teď v prváku dálkově na účetnictví a financích, nemáte nějaké tipy a triky jak na drahé vyučující? :) Teď ve středu píšem test s Kněžourkem, tak se ho trochu bojím, vypadá zákeřně :) Jinak máme Brůžkovou, Kočanovou, Adamcovou, Mlčochovou, Matějkovou, Tichou a Beňa, nějaké tipy k nim? :) Dík! :)
    STANKOVALUCIE
    STANKOVALUCIE --- ---
    ahoj já jsem právě začala první rok Veřejné správy - dálkově, byl by někdo ochotný kdo dokončil nebo studuje vyšší ročník, poskytnout mi něco z čeho bych se pořádně měla učit? já jsem si dost zpracovala sama, ale i tak se bojím, že to nebude stačit, když tam nechodím na každou hodinu. Mám sice individuální plán, ale snažím se chodit tak 2x do měsíce, tak uvidím ve zkouškovým období. Děkuji moc! :) StankovaL.cie@seznam.cz
    COVBY
    COVBY --- ---
    BACTERIE: já tam minulý rok skončil VS, tak povídej...
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    hlášení: hledá se někdo z vyššího ročníku VS! :) konec, přepínám!
    TTERY
    TTERY --- ---
    Tak na AJ je to Němeček, ale dneska tam nebyl :-)
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    TTERY: ok, snad se dozvím něco ve čtvrtek :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    TTERY: bohuzel neznam... Mame Be na NJ a jestli je Kl Koukolik?
    TTERY
    TTERY --- ---
    BACTERIE: Bylo mi řečeno, že se to řeší v září..tak uvidím, co mi zítra řeknou
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    čau lidi, jak je to s individuálním plánem studia a žádostí? :)
    TTERY
    TTERY --- ---
    Tak na Aj má vyučující zkratku Ne a na němčinu Kl
    PHAEDRA
    PHAEDRA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo ze SŠPT (Technologie piva, vína...) studijní materiál na postup do 3. ročníku? Aspoň názvy učebnic či rovnou k prodeji? Díky!
    FELIS
    FELIS --- ---
    TTERY: presne, to fakt zalezi koho chytnete... Uvidis a pak se kdyztak ozvi ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam