• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FELISPodskalská - VOŠ ekonomických studií (+ SPŠPT)
    http://www.podskalska.cz

    obory VOŠES:
    - účetnictví
    - personální řízení
    - veřejná správa (regionální)
    - potravinářská technologie a biotechnologie

    obory SPŠPT:
    analýza potravin
    - technologie potravin - kvasná technologie; zpracování mouky; technologie tuků; zpracování masa
    - potravinářská technologie - zpracování masa
    - přírodovědné lyceum
    - obchodní akademie
    - ochrana a tvorba životního prostředí
    - průmyslová ekologie

    Mám za sebou úspěšně zkouškové, hurá do dalšího :)
    Pojďte si studenti - bývalí, současní, budoucí - poradit, jak se neztratit.

    Pojďte si radit, vyměňovat informace (tipy, triky), setkávat se, ...tak abychom si dobu studia ulehčili co nejvíc.
    rozbalit záhlaví
    COVBY
    COVBY --- ---
    BACTERIE: já tam minulý rok skončil VS, tak povídej...
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    hlášení: hledá se někdo z vyššího ročníku VS! :) konec, přepínám!
    TTERY
    TTERY --- ---
    Tak na AJ je to Němeček, ale dneska tam nebyl :-)
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    TTERY: ok, snad se dozvím něco ve čtvrtek :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    TTERY: bohuzel neznam... Mame Be na NJ a jestli je Kl Koukolik?
    TTERY
    TTERY --- ---
    BACTERIE: Bylo mi řečeno, že se to řeší v září..tak uvidím, co mi zítra řeknou
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    čau lidi, jak je to s individuálním plánem studia a žádostí? :)
    TTERY
    TTERY --- ---
    Tak na Aj má vyučující zkratku Ne a na němčinu Kl
    PHAEDRA
    PHAEDRA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo ze SŠPT (Technologie piva, vína...) studijní materiál na postup do 3. ročníku? Aspoň názvy učebnic či rovnou k prodeji? Díky!
    FELIS
    FELIS --- ---
    TTERY: presne, to fakt zalezi koho chytnete... Uvidis a pak se kdyztak ozvi ;-)
    MELOWN
    MELOWN --- ---
    TTERY: Záleží jakého učitele/ku chytnete. Po nás třeba chtěla Headway a po druhe skupine co mela jineho ucitele byla vyzadovana Cutting Edge.
    You never know ;)
    TTERY
    TTERY --- ---
    Nevíte prosím, z čeho se na VOŠES učí angličtina (jako 1.jazyk) a němčina? díky za info
    BEZPRIZORNI
    BEZPRIZORNI --- ---
    Zdravím, je tu někdo z Technologie piva, vína, lihu a nealkoholických nápojů? Kamarádka se přihlásila na dálkové studium a potřebuje udělat srovnávačky z několika předmětů, hlavně chemie, aby mohla rovnou do 3. ročníku. Budeme neskonale vděčné za jakékoli informace.
    DOMINIKA91
    DOMINIKA91 --- ---
    FELIS: To je dobré:) alespoň nevypadneš že cviku. Díky, napíšu:)
    FELIS
    FELIS --- ---
    DOMINIKA91: chápu, koncila jsem rodičovskou, když jsem nastoupila do 1.rocniku... Při škole pracuju a dcera bude od zari predskolacka... Takze ja skolu skoncim a ona ji zacne :D
    Tak se kdyztak ozvi.
    DOMINIKA91
    DOMINIKA91 --- ---
    FELIS: Snad to nebude tak zlé:) Já bych i na denní šla, ale jsem na mateřské a čas je luxus, který si nemůžu dovolit:/
    FELIS
    FELIS --- ---
    DOMINIKA91: budu ve 4. rocniku na dalkovym... Jako uprimne vas nove dalkare obdivuju! Mate hustejsi studijni plan nez my po staru...
    Jestli budes neco potrebovat, tak se mi ozvi tady do posty ;-)
    MELOWN
    MELOWN --- ---
    COVBY: Tak to nejsou špatný čísla. :)
    Na UJAKu na jistotu? No bejvávalo asi..., nemohu srovnávat s minulostí ale letos to žádná "dávačka" fakt nebyla. V den co jsem šla já, tak z nějkakejch 100 lidí to 20 % nedalo... Dost záleží co máš za porotu u státnic, jejich náladu apod. Nicméně co se týče pověsti UJAKu, tak ta byla špatná především kvůli pobočce ve Starém Hrozenkově. Naopak, já za svůj obor - Vzdělávání dospělých - mohu vyjádřit naprostou spokojenost alespoň co se úrovně vyučujících týče, navíc minulý rok přetáhli dva značné odborníky v tomto oboru z UK. Takže já jsem pevně rozhodnutá tam jít i na Mgr., sice to pro mě znamená, že vše co si vydělám dám na studia ale co..., investice do vzdělání se prý nikdy neztratí :D
    COVBY
    COVBY --- ---
    MELOWN: U nás na Veřejné správě šlo k absolutoriím 18 z 20 a udělalo nás to 17, což není špatní, ale strašně nás procedili už během studia. Začínalo nás 60 a udělalo to 17...
    Vyhazovali? Většina jsme si podali přihlášky na Metropolitní, ale nevíme moc, co od toho čekat. Pár lidí chce jít zas na UJAK, že tam je to "na jistotu".
    DOMINIKA91
    DOMINIKA91 --- ---
    Jdu právě na dálkové. Tak uvidím, co nám v záři poví. Ale myslím, že sehnat studijní materiály tady nebude takový problém, jako na fildě, kde se člověk musel hrabat po archívech :D Každopádně díky, Melown))))
    MELOWN
    MELOWN --- ---
    COVBY: A jak jste dopadli od vás z ročníku? Nějaký vyhazovy? Teď jsem státnicovala na UJAKu a tam to docela bylo hitem - asi nikdo nic neuměl :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam