• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FELISPodskalská - VOŠ ekonomických studií (+ SPŠPT)
    AFEKT
    AFEKT --- ---
    =) To je paráda, že je tu auditko Podskalská. Jsem sice na spšpt, ale mám Podskalskou rád a leckoho znám i z vošes. Taxe smějte a ať se daří.. XD
    CHICA
    CHICA --- ---
    teeda cucim jak puk, tady je taky nase slavna VOSES :)))
    kazdopadne vsem preji uspesny skolni rok! ;)
    MAJDA123456789
    MAJDA123456789 --- ---
    Hele máme ve třídě holku co chtěla jít na práva..rok chodila na přípravku z práva a na začátku prváku se na něj hrozně těšila jak ho má ráda. Já ho nesnášela..po pár hodinách jí to přešlo. Teď ho nesnášíme obě :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    MAJDA123456789: na Aj mame Koukolika, nemcina snad bude v poho, Praznyho se bojim uz ted :/ a Knezourek je fakt divnej, ale pravo me bavi, takze to snad bude ok :)
    MAJDA123456789
    MAJDA123456789 --- ---
    Ke zkouškám..podle toho koho máš:) K Práznýmu (na socku) se fakt šprtej, hlavně se nauč začátek. Ke Kněžourkovi (právo) jak kdy. Mě to zatím vždycky prošlo bez učení, ale prej i vyhazuje:) Němčina u Malý je hardcore, Angličtina u Bennett v pohodě, ale učit se musíš. Beňo a Cupalová - koukej uplně na všecno...a teď mě nic dalšího nenapadá :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    MAJDA123456789: juuuu :) a podas mi prosim nejake zajimave informace ke zkouskam? :)
    MAJDA123456789
    MAJDA123456789 --- ---
    Personální řízení. Teď začínám třeťák...tak uvidíme kolikrát to ještě budu moct říct :D
    FELIS
    FELIS --- ---
    jinac, mam za sebou prvni skolni den :D
    vicemene uspesne :)
    Andlictina teda bude maso (alespon pro nas: personalisty-dalkare), pak taky pravo a sociologie...ostatni v poho :)
    Jsem plna dojmu, tak se rozepisu nekdy pozdejc.
    A vedouci skupiny je fajn - Zuzana Benova - takova mladsi, jeste si pamatuje skolni leta, prijemne ukecana a je vedouci skupiny poprvy, takze je takova zapalena a vsechno rychle (a s usmevem) resi :D. Nj, na nemcine s ni bude legranda :)

    Ad. nemcina :) Jak jste na tom vy? Ja letos zacinam po pate - zakladka, dve stredni... na treti stredni jsem nakonec odmaturovala z anglictiny :D. Holt - jak rika muj kamos - "zivot je prilis kratky na to, abychom se naucili nemecky" :)
    Ackoliv pro me bude nemcina alespon tenhle semestr zivacka, pac zaklady fakt umim :)...jen ta slovicka.
    FELIS
    FELIS --- ---
    MAJDA123456789: a co studujes? :D
    WESSSSI: :D no, to ses hustej
    MAJDA123456789: GIRAFFKA: a co delate za obor?
    WESSSSI
    WESSSSI --- ---
    za to, že přijdeš na písemku opilá a zhulená.... a dáš jí za 1... prej to kazí morálku....
    tak sme se po půl roce dohodli, že odejdu...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    mj za co se vyhazuje?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    WESSSSI: tak když to bylo takový peklo,taks moh odejít sám,ne?
    WESSSSI
    WESSSSI --- ---
    mě odtud naštěstí vyhodili....
    MAJDA123456789
    MAJDA123456789 --- ---
    Já jí studuju :D
    WESSSSI
    WESSSSI --- ---
    tywe zajímavej půl rok tam... sem se cejtil jak zpátky na základce
    PIVOMILTUPLAK
    PIVOMILTUPLAK --- ---
    co to je? krámek začal jezdit na mejdany, nebo co?
    FELIS
    FELIS --- ---
    WESSSSI: no, ted uz jo :D
    zalozene vcera :)
    WESSSSI
    WESSSSI --- ---
    sem netušil, že má tahle škola svý auditko..
    FELIS
    FELIS --- ---
    to mi nerikejte, ze na Nyxu nikdo neni nebo nevite o nikom, kdo by podskalskou studoval/studuje/bude studovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam