• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONFotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Posledni vyjezd raketoplanu na rampu - Atlantis STS-135
    VIRGO
    VIRGO --- ---
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    mmchdm tadyten pic http://apod.nasa.gov/apod/ap110614.html bych bral v skutečným 3D modelu .o)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DRAGON: tak par minut na to to vyzeralo UPLNE inak :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to moc nevypada jako uplne zatmeni :) ale aspon neco :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    DRAGON: sever čech totál pod mrakama ./
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYIBELUNGER: no vsechno to foti senzory nastavene na urcitou vlnovou delku s ruznymi filtry, casto dost odlisna konstrukce oproti klasickemu "digitalu"... ale take bych to rad nekdy videl "na vlastni oci" :)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    Ja mesic z Prahy nakonec prece jen zpozoroval, i kdyz uz po fazi uplneho zatmeni. Jen na chvili vykoukl mezi mraky, takze to nepochybne velmi zaviselo na konkretnim miste. A fotak jsem za tu chvili nachystat nestihnul. Ale mesic z poloviny jeste zastineny, pres ktery obcas prejde nejaky maly mracek byl taky dobry zazitek.
    NYIBELUNGER
    NYIBELUNGER --- ---
    NECROMAN: by mě zajímalo jak je to s těma barvama v reálu, u všech podobných fotek se jeden dočte, že jde o falešné barvy. To je takový problém to vyfotit v reálných barvách (tj. tak jak by se to jevilo lidskému oku)?
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    doma z Moravy mi hlásili, že tam Sověti konečně přistáli a nabarvili ho na rudo (excelentní viditelnost), a že je teď řada na Američanech, aby tam přistáli a napsali tam Coca-Cola :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no jo, ta praha je na tohle proste spatna :(
    VIRGO
    VIRGO --- ---
    2 hodiny cekani na terase smerem na severozapad, takze co pul hod. prebehnout
    k sousedovi, kterej ma vyhled na protilehlou stranu. Nic. Mraky a zlo. Jediny zazitek
    z tohodle zatmeni byly grilovany kruti prsa. Coz je ale ve finale lepsi, nez nic..:))
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    hehe, a já sem to v úterý odpískal asi o 11 s tím, že už je po všem a včera sem s tím vubec nepočítal :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: ja vysel na Palmovce ven a samy mraky a svetlo, tak jsem to vzdal :(
    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    DRAGON: my jsme vychrochtali kyblík ropy ve snaze najít místo ve středočeským kraji, kde by bylo vidět ven z planety, ale jediný co jsme vyfotili bylo světlo ze sodíkových lamp Metropole
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DRAGON: mam rozmazany objektiv :) ale bolo to pekne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak kluci, sakra kde sou nejaky fotky toho zatmeni? ja tu na druhy casti zemekoule cekam az neco nahodite, come on! ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Povrh Merkuru ve falesnych barvach:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam