• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DRAGONFotografie z vesmíru a kosmonautiky +videa
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    z dnešního přistání Sojuzu TMA-20M
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    @_RomanTkachenko 14 min.
    Processed image of #Jupiter taken by @NASAJuno
    #NASA #Juno #JunoCam

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to at posoudi jini, mne je to fuk
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    DRAGON: Hele tohle jsem vcera cvaknul svym starym ubohym Olympem E-410, na stativu, se setovym ED 40-150mm (viz. EXIF). V Praze, v Bubenci, v parku.
    Vypada to o tolik hur? ;-)

    Samozrejme je to orez pri 100%...


    THERIDANE
    THERIDANE --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BLACKHEAD: s tim extenderem je to moc mekky
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Sorry, ja tam to doostreni vidim az moc. :-(
    Myslim ze by to mohlo dobre vypadat i bez nej. Postnes i original prosim? ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Canon 6D + 70-200/4L @200mm + Canon 2x Extender II, kvalita extenderu teda nutno podotknout, ze nic moc, musel sem trosku priostrit, ale aspon uz je to ok velikost. 100% vyrez. Sel sem do koupelny a bez rozsviceni koukam ze svetlo, kouknu na oblohu a Mesic primo nad hlavou, neslo nedojit pro stativ :)

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GREGI: No ja to prave ignoroval ze zacatku, jako "jasnej render" vzhledem k tomu jak to vypada, ale kdyz jsem to pak nachazel na ruznych mistech a tvarilo se to cim dal tim vic jako real, zacal jsem pochybovat... ;-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    BLACKHEAD: to je videt na prvni pohled ne?;)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GREGI: Takze jinymy slovy tohle POWEROFSTYLE je fake...
    Mam takovej dojem ze jsem to videl nekolikrat i z radoby duveryhodnych zdroju pry jako "real foto"... :-(
    GREGI
    GREGI --- ---
    ESTEN: info mi pristalo do posty od id toxicmana kterej tu ma z jemu neznameho duvodu ban...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    GREGI: ha! Dobrá práce. Mně se celou dobu nezdál ten stín na jupiteru v kombinaci se směrem slunečních paprsků, ale říkal jsem si, že si to asi jen neumím dostatečně představit...
    GREGI
    GREGI --- ---
    POWEROFSTYLE: tak originál je prej z Voyageru 79tej a je to kompozice dvou fotek. Tady origo
    GREGI
    GREGI --- ---
    POWEROFSTYLE: tady bez orezu... bohuzel nejaky tisknutelny rozsliseni sem nenasel.

    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: zahraj si kerbal space program;) neni nad to si sam prijit na to jak se dostat na polarni orbitu a cely si to ohmatat;) je to nutne k naskenovani cele planety...

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HWLLFFRDD: ve viditelnym světle jo, ale v jinejch částech spektra je taky trochu pruhovanej :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ESTEN: Ale u Uranu by to šlo! (Akorát by to byla dost nuda, vypadá ze všech stran stejně)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ESTEN: ajo! pravda ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam