• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ETH: No, brala jsem maso když už byli bd-yummy a možná tam ta doprava nebyla, protože to byl můj první nákup, nevím.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    VERCA_ZABA: Možná, ale radši dám 700 za 12 kg dobrýho masa než za 30kg špatnýho. Koupila jsem párkrát vetamix u nás v chovatelských potřebách (mají tam mrazák) a fakt to byl hrozný sajrajt. Sobě taky nekoupím zkažené maso a hnusné jídlo, tak tím nebudu cpát psa.....možná jsem měla na vetamix jen smůlu,ale fakt jsem s ním nebyla spokojená. A krmím 6kg zvíře, tak to není tak strašné :)
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    ja teda nevim, mozna ze nejsem dostatecne uvedomelej pecovatel , ale vzhledem k tomu ze pes s oblibou zere kazdy hovno co najde, vyziva se ve shnilejch rybach, mrtvejch ptacich a podobnejch fekalech, nekdy ani nevim co to nasel (samozrejme mu v tom branim, ale ne vzdy se dari), tak mi je celkem jedno jestli maso trosku smrdi nebo nevypada hezky. Nebudu za maso davat 2,5x tolik, to si z toho muzu varit rovnou pro sebe :D
    ETH
    ETH --- ---
    DALEEN: tak to je dobrá zpráva, ale myslím že to upravili, protože po tom přechodu na bd-yummy účtovali dopravné a to dost podivně. A hlavně jejich kvalita byla super.
    ETH
    ETH --- ---
    INXS: no přesně, přišla většina od vetamixu (ty jejich držky smrděj bez pardonu jak hovno) a něco od toho chlapíka z Mělníku - kusové hovězí, ale to je fakt parádní. Bohužel mám pocit, že ten vetamix je kvalitativně hodně špatnej, soudě podle reakcí psa. No nic, objednala jsem to maso z hafanů, tak pak poreferuju.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    DALEEN: to je pěkná pálka.. já za 700 stovek brala z vetamixu cca 30 kg..
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ZMYJKA: Koukám na potvrzení objednávky a dovoz byl 0,- objednávka za 697,- (12,5kg masa) Dražší než vetamix to je rozhodně, ale zas mi to maso přijde kvalitnější (a nesmrdí). Brala jsem maso i od Barona a tam je cena cca stejná, ale za poloviční balení. Takže zas tak strašné to není :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    DALEEN: Jo, to je bejvalý masopropsy - kvalita fakt dobrá, cena trochu vyšší. Kolik chtěli za to, že to dovezli?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Posledně jsem brala maso z http://www.bd-yummy.cz/ a musím říct, že spokojenost je veliká. Jednak mi zavezou kolik potřebuju a nejsem omezená množstvím a druhak je maso opravdu pěkné a hezky balené. A očividně (a po čuchu) čerstvé, s vetamixem jsem moc spokojená nebyla.
    INXS
    INXS --- ---
    ETH: ale zmrzlík bere vod vetamixu ne? takže jsme zas u něho.
    ETH
    ETH --- ---
    dneska mi přišel newsletter z hafani.cz a maji nově syrové maso ze Švýcarska, ale je to dost drahé viz http://www.hafani.cz/syrove-maso-pro-psy přesto je zkusím, pže co jsme vzali a krmíme masem od zmrzlíka tak mi to totálně rozhodilo jednoho psa, buď žere a má průjem, nebo jíst nechce a strašně v něm bublá chjo :/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, já příští týden vyzkouším ten becres, tak vám povím, jaký jsou..:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SNELA: Dnes mi to na agility rikala kamoska,co od nich bere.Pry setrej na dopravnym udajne..
    SNELA
    SNELA --- ---
    IF_: COZE ? a duvod ??????????
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak Vetamix uz zavazi az od 70:/
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    INUSHKA: no my taky spokojenost, až na tu poznávačku:) ale když toho není mrtě, tak je to v klidu:))
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    RUKSAK: Mají prodejnu v Brně ne Leitnerově, my od nich nakupujeme od začátku (s osobním vyzvedáváním) a naprostá spokojenost.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    prosím správcovou, aby ten link dala na nástěnku:)
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    zapomněla jsem dodat, že rozvoz nad 30 kg zdarma je pro Prahu ...
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    toto jsme objevila a hned z tama objednala: http://www.becres.cz/
    minimálka 30 kg, aby byla doprava gratis - mají maso jak z Vetamixu, tak Falco, Maso pro psy, Baron a no name krůtí biskupy v jednom, co je bonus.
    Komunikace dobrá, přijeli na čas. Jediná nevýhoda je, že pokud objednáte Falco ve více lidech, je potřeba vědět, jak které maso vypadá, protože to není popsané.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam