• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    aha, koukám pěknej nežravec teda :)) mě zatim nejedl jen hovězí srdce, jinak všechno
    INXS
    INXS --- ---
    když mě kuře nežere, ryby nežere, tedka už nežere ani telecí... někde sem četla snížit dávky.. aby si pak nepřebíral a nevybíral
    ale von je schopnej nežrat tři dny /to když měl pštrosa/ a potřebuju ted, aby jedl hodně kvuli pacce - proto ty kosti jsou dobrý
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    barfujeme druhý měsíc a zatím tedy dávám jen kuřecí krky, cca 3-4x týdně a myslím, že to stačí.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    tak 4x týdně
    INXS
    INXS --- ---
    IF_: ok děkuju

    a jak často kosti dáváte?
    IF_
    IF_ --- ---
    INXS: Davam olivovy,vzdys kosti..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    INXS: ty jo, tak to ti nepovim
    INXS
    INXS --- ---
    jinak v pátek nevim jestli sem to vyřešila dobře - ale dostal maličko bílýho jogurtu se senzi barfem, nic lepšího mě nenapadlo

    a pak šel pomalu na procházku na vodítku protože se tvářil, že je mu líp a chce
    INXS
    INXS --- ---
    PETRA_CHATEAU: můžu je dávat 5 dní v tejdnu ráno?
    ted už to snad bude lepší tenhle tejden jdem na veterinu s tou packou a můžem začít pomalu procházky
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    INXS: zkus na kousání uzený hovězí šlachy. to ho na chvíli zabaví a nemusel by z toho mít zácpu
    INXS
    INXS --- ---
    nechávala sem mu ted totiž tejden každý ráno harfu - kost ze žebra, protože je sám doma 8 hodin na což nebejval zvyklej a ještě jak nemohl z vodítka kvuli tý pacce, tak je prostě strašně znuděnej
    takhle doma alespon dvě hodky kouše.. jenže zas ta zácpa
    BRAMBOROVANAT
    BRAMBOROVANAT --- ---
    já dávám olivovej
    INXS
    INXS --- ---
    FREETEKK: a nemam ho dávat rovnou s kostí? i když von mi lososovej moc nejí, von ty ryby vůbec nemusí
    spíš sádlo..?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    dávám kosti dost obalený masem a ne každej den. jak řiká freetekk- určitě olej. když má zácpu, dej mu třeba rýži a doho pěknou dávku oleje
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    olej, kuze,mastny
    INXS
    INXS --- ---
    zácpu
    INXS
    INXS --- ---
    nestává se vám, že mají psi záspu po kostech? bony měl v pátek nějakej problém, pak se sice vykakal, ale dalo mu to dost práce a byl takovej přešlej, jak tomu předcházet ?
    JERYK
    JERYK --- ---
    ZMYJKA: Díky.
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    JERYK: Přecházela sem na barf s desetiletou čubou s citlivým zažíváním a začali jsme tak dvěma dnama povařeného kuřecího libového s rozvařenou rýží, pak kuřecí čím dál syrovější, trochu průjem, tak sem jí do doho míchala smectu, srovnala se, přidala sem mletou mrkev, salát, jabko, do týdne byla bez rýže a na syrovém s mixovanou zeleninou - nejdřív různé kuřecí, žaludky, srdíčka, pak i hovězí s drobama, po dvou tejdnech kuřecí krky a další kosti a v pohodě. Občas jí něco nevoní, ale v celku žere bez problémů, poradí si i s kostma a (ťuky ťuk) vypadá to, že to, že nežere grancle a pak nelemtá fůru vody zažehnalo nastupující inkontinenci.
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    K tomu krkani - prastary moudro. Kdo krka, prdi, zdravi si tvrdi. Kor u psu, hltavcu, jen dobre, ze si po vyluxovani misky hezky zplna hrla odkrknou a plyny ze zaludku odejdou. Naopak absence krkani muze byt jednou z mnoha pricin vzniku dilatace zaludku - budme/te radi, ze psici krkaji. :) - i kdyz to je obcas dosti nechutne. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam