• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    WAMI
    WAMI --- ---
    SNELA: obklad na cecíky z maliníkového listí... jídla se to sice netýká, ale pomáhá to...
    STHENO
    STHENO --- ---
    PETRA_CHATEAU: tyjo, ja som to asi nejak neriesila. je fakt, aze bola ubolena tesne po operacii - tak tri dni, tusim dostavala vemienko a drzky a take veci, ale ked jej bolo lepsie, tak kosti dostavala normalne a poradila si s nimi bez problemov.
    IF_
    IF_ --- ---
    PETRA_CHATEAU: Jakmile dostala chuť k jídlu - u mě už druhý den, krmila sjem normálně, ale ze začátku třeba spíš krky nebo droby.


    SNELA: Nic lepšího než eliminovat bílkoviny mě nenapadá. Fungují ty kapky proti laktaci Galastop, ale jsou drahé:( A snažit se nemazlit no.
    SNELA
    SNELA --- ---
    Poradí mi někdo něco co třeba ještě nevim ? :D čubina má opět náběh na falešku, čim mám krmit? Navařim rejži a nandám zeleninu, omezim maso na minimum.. Ještě má někdo nějaký ozkoušený rady ? Zápřach má, ale po štěnatech už po druhý odhárala a ta minulá faleška byla děsná :( a teď ze dne na den se ji zase nalili cecky a to je teprv měsíc po hárání..
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    dotaz na majitele kastrovaných fenek:
    jak dlouho po zákroku ste začli dávat kosti?
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    BIGG23: no ale maso maj za stejnou cenu jak BD(aspon co sem videl)...treba mne se to vyplati protoze si nemuzu dovolit kupovat vetsi mnozstvi a tak ziskat slevu primo od BD a tak radsi budu kupovat po mensim mnozstvi z tohodle shopu...kdyz to mam par stanic z prace.
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    JAYBEE: Přijde mi, že to maj moc drahý. ( potřeby do auta, na uši atd. )
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    narazil jsem na novy obchudek v Praze Libni, maji opravdu prijemnou oteviraci dobu a ceny jsou stejne jako primo u vyrobce BD-Yummy. A jako nove otevreny obchod, urcite uvitaji dalsi zakazniky. Tak sirte slovo.

    Top Pet Products - chovatelské potřeby pro psy
    http://www.top-pet-products.eu/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    článek do mejlu mi přišel..

    Můj pes : Zdraví a nemoci : Jaké je riziko Aujeszkyho choroby v ČR?
    http://www.muj-pes.cz/zdravi-a-nemoci/jake-je-riziko-aujeszkyho-choroby-v-cr--868.html?utm_source=email&utm_medium=13-2012
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    IF_: Rada zkušenýho :) :D
    IF_
    IF_ --- ---
    BIGG23: Pokud to rozmixuješ tak to těžko vybere:)
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Naše štěně nesní zeleninu nebo ovoce, teda pokud neni v hovězím vývárku, to pak nezbyde nic. :)

    LADUSE
    LADUSE --- ---
    INXS: teď máme na zahradě nadprodukci cuket, okurek a švestek, tak to žerem všichni...
    INXS
    INXS --- ---
    hlavně se s tim strouhat a pak popelka, kouknu do misky a tam jen zeleninka :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    my furt točíme mrkev, celer, petržel, řepa a už mi to taky enba.. saláty vůbec nežere, květák ani brokolici taky moc ne
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    INXS: saláty - všechny možný, obvykle co je ve slevě :) Červená řepa, celer, petržel (spíš jako doplněk k salátům), dýně...
    INXS
    INXS --- ---
    jo mrkev taky beru často..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    INXS: mrkev?
    INXS
    INXS --- ---
    poradte nějaký přílohy .. jablka, banány, zelí má furt. Včera dostal květák, ale ten mu tuze nechutná.
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    FIFAJZ: díky, naděje umírá poslední ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam