• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    VERCA_ZABA: Ty hele, to spis mohl mit nejakou virozku, ze by pes doprovolne od patka nezral, to se mi nezda. Ani psychicky ustejskanej pes by to 5 dnu nedal, mozna mu mohla chybet konkurence, ale ne tak dlouho. A pes se nemsti, nepolidstuj, pls. :) Hlavne, ze mu uz chutna.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: tak to je teda dobrý.))
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak pozor! byli sme na večeři u přítelovo rodičů - arnošt zblajznul celou mísu žaludků! ítra tam jdeme zase.. jako jestli to není tím, že my dva sme nechali odvézt kočičky, tak nám se jako mmstí?
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    VERCA_ZABA: já už bych to asi nějak řešila
    INXS
    INXS --- ---
    jenže jak, estli je to psychický :(
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    helejte, tak arnošt vvčera sežral vepře s droby večer - páč mu okolo toho chodila fretka, když sem usnula, tak prej to všechno vyblil..
    na dnešní ráno sem mu vyndala nepraný držky, který absolutně miluje a on se jich ani nedotkl..
    mám už to nějak řešit? naposled normálně jedl v pátek..:/
    INXS
    INXS --- ---
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    NICKIE: já mam malýho psa a malej mrazák. takže krmný maso kupuju v zoo ve dvoře a křídla, krky, droby a podobný věci normálně u řezníka
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    FREETEKK: diky... muj zdroj selhal, tak tam hned rano pojedu..pes ma chudak hladovku.. a kde berete maso jinak? vsichni objednavate po sedmdesati kilech?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no, takže arnošt od soboty nejedl.. ani vemeno, ani jazyk, ani srdce ani vepřový s droby.. sem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží..
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    Náš pes odmítá jíst hovězí hrobomletý a vepřový hrubomletý, pak mu nevoní syrový kuřecí játra ( vlastně všechny játra) . Jsem mu musel to hovězí normálně trochu povařit, pak to snědl, ale ty játra prostě ne, ty roztahá po celým bytě a raduje se z mastných fleků od oleje, blbec. . . xD
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    NICKIE: Něco je u bruselský
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    NICKIE: ja cas od casu beru tady, maji tam vetamix..

    Chovatelské Potřeby - Akvaristika

    Vršovická 791/87
    100 00 Praha 10-Vršovice
    602 884 820
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    SVETLUSKA222: já jsem právě z Prahy, myslela jsem, jestli někdo z okolí Nuslí a Vršovic, nemá nějaký tip, kde to koupit okolo..případně třeba kam vozí vetamix nebo něco takového, protože nejsem schopná vzít sama celej závoz..
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    Jo takle, to je taky pěkný ňuňátko teda :D Já krmím 35kg psa a kočindu. Mrazák občas nabízejí v inzerci, tam jsou i pěkný ceny. Jinak třeba v Plzni do zverimexů také zaváží VETAMIX, tak se můžeš optat. U našeho řezníka beru kosti, má jich tašku vždycky mi je dá zadarmo
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    SVETLUSKA222: aha..tak nějak mi to vyšlo z tabulek..pes má 40 kg..zatím převedu jen jednoho strávníka.. kdybych sehnala mrazák, tak i feňuli, ale zatím na to nemám možnosti..
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    NICKIE: To máš tolik strávníků? 7kg mám na 2týdny:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    tak po týdnu na mase jsem nadšená a rozhodla jsem se, že taky začnu barfovat:-) potřebuju ale poradit, kde můžu vzít maso v Nuslích? potřebovala bych tak sedm kilo týdně zatím a nevim, kde to vzít?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    tak sem zkusila pokus - jazyk a srdce uvařila.. během dvouo minut prázdná mísa.. holomek jeden!
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    no právě, arnošt dycky sežere všechno, co mu člověk dá.. kočičky chystáme, ale víš jak, nejde to hned:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam