• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    HYSTERIA: a jsou v tom jen hovězí, nebo je to namíchaný. a nevíš prosimtě za kolik?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    NICKIE: jak říká daleen, na zličíně mívají pytle po 5kg - vždycky jsem sehnala...
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    no jde mi o to, že jsem jela na Čerňák a žádný kosti už neměli..říkali, že velké jsou na objednávku a že se to dá i online..že můžu několik pytlů a tak.. a víc se se mnou nebavili... klidně si objednám, ale nemám představu, jak velké pytle to jsou a za kolik... tak jestli nemáte někdo s tim objednáváním zkušenost a jak je velkej ten pytel a za kolik..díky
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    NICKIE: Globus Zličín mívá pytle s kostma u chladících pultů s masem, hned na začátku
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    NICKIE: Jinak se dají kosti sehnat i u řezníka s větším podílem masa, u VAMILa seženu za 5kč/kg.
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    NICKIE: Třeba v Plzni v Globusu mají kosti v pytlíku na viditelném místě přímo u boxu s čerstvým masem
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    neni tu někdo,kdo chodí pro kosti do Globusu? potřebovala bych se s někým poradit co a jak tam...byla jsem to dnes vyzkoušet, ale akce dopadla neúspěšně...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    nám zase říkal, že otevřeno mít bude, ale že nebude mít zavezeno.. zkusíme tam zavolat zítra, jak to teda má
    SNELA
    SNELA --- ---
    INXS: http://hlusakoval.sweb.cz/uvod.html

    určo tam cinknout, příteli řikal, že mezi svátkama tam nebude nebo co
    INXS
    INXS --- ---
    nevite, jak ma otevreno pošvar v patek a pondeli, estli vubec?
    STHENO
    STHENO --- ---
    SNELA: tak ak budete konecne objednavat okolo 15. tak hej. :D
    THEIA
    THEIA --- ---
    STHENO: mas ich cenik? mozno by som prihodila par kg makrel a dalsich ryb, moc vela by toho ale nebolo..
    SNELA
    SNELA --- ---
    STHENO: Veru i na fb v barfovací skupině se dá dohodnout a nebo počkej měsíc a objednáme spolu .)
    STHENO
    STHENO --- ---
    MATHEA: ja som to napisala jak dement, neospravedlnuj sa ty. :D dik, juknem na to.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    STHENO: jo aha, ja to pochopila jinak, tak to se omlouvam:)
    STHENO
    STHENO --- ---
    no, nemam este, ale chcela by som objednat, ale nie za 2500, takze skor by som sa rada dohodla s dalsimi ludmi...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    STHENO: kolik a co mas?
    STHENO
    STHENO --- ---
    Nechce niekto maso z Falca?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MIKEYLA: no jako o tom carp-b píšou že je to neupravovaný, za studena lisovaný olej. Moc nevidím rozdíl třeba od fitminu, o kterém píšou to samé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam