• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NEI: zkus klasické auditko pes= a dal nevím, odkaz na mobilu neposlu, promin:)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NEI: tady se probírá pouze barf = krmeni syrovým masem:)
    IF_
    IF_ --- ---
    Hodnoty JRT krmenýho granulemi Orijen, nic extra teda.

    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    LA_PIOVRA:
    ZMYJKA: koukam, že jen lola se tradičně neposere z ničeho, ona je fakt kukavůz
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    TAPINA: Ok, diky moc za info.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Jo a ještě tu mám kuřecí kolečka, kuřecí výlisky s treskou a tam příměsi taky nejsou. Tedy jsou pouze v kuřecích prsou.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LALOBA: To mě zaujalo, koukla jsem na pamlsky, které tady mám (zn. Calibra) a zjistila, že sušená kuřecí prsa mají ten sorbitol, glycerin a kde co v sobě taky, zatímco jehněčí a kachní proužky téže značky mají ve složení jen maso. Tedy bych řekla, že u kuřecího to s tou konzervací sušením bude složitější, než u jiných mas.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MATHEA: Nesetkala. Zdravé střevo není lehké perforovat, setkala jsem se se psem, který sežral jehlu, prošla mu bez problému trávicím traktem a zapíchla se až v rektu při tlačení. Z kostí jsem se setkala jenom se zácpou, když se dávají blbě (samotné bez masa).
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ZMYJKA: kdyz se to stalo poprvy, tak jsem byl s Liluskou a moji mati na naplavce, Lila se postavila k tamnimu kyklopskemu zdivu, nahrbila hrbet jak klokanek a celou zed ohodila. Chudak mati se hrozne strachovala o jeji osud:)

    LALOBA: momentalne mame jako highend kus koziho syra. Pri jeho tavanu Lilecek nebidne cokoli:)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    LA_PIOVRA: tak to bych to nelamala. pres koleno :D
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    LA_PIOVRA: che, s játrama máme stejné zkušenosti :D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LALOBA: ja to taky lamal na malicky, ales stejne to vyvolalo leskly cerny prujem. Leda z toho udelat nejakej high-end pamlsek kterej dostane treba jen 2x denne za mimoradnej vykon.
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    LA_PIOVRA: ja davam Tonite hrozne malicko, nalamu to na maly kousicky, ono 100g susenyho masa muze odpovidat pul kilu syrovyho, klidne i vic.
    Ale urcite kazdej pes je jinej, moje je mlada popelnice a travici obtize zadny nema.
    Libi se mi, ze maj fakt sirokej sortiment vcetne dietnich veci jako plice nebo slezina, tak myslim ze si vybere kazdej.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    LALOBA: Liluska je jak silena z tech susenejch jater, bohuzel je to jedina vec, ze ktery ma prujem, kterej navic vypada jak tekutej asfalt, takze sbohem jatra:)
    Kazdopadne treba jejich plice jsou super, protoze se dobre delej.
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    pred casem se tu probiraly pamlsky...byla jsem dost prekvapena, kdyz jsem Tonite koupila suseny kureci maso zn. Salač a precetla si, co v tom vsechno je (kuřecí maso 91%, sorbital, glycerol, sorban draselný, sůl). Svuj udiv jsem ventilovala pred pani ze zverimexu, ktera mi "vysvetlila", ze to prece je nutne, takove prisady, "aby se to nekazilo" a ze "to jinak nejde". No, uplne me to nepresvedcilo, tak jsem pri posledni objednavce na richbarf prihodila na zkousku suseny drstky a jatra od Mapes a muzu vrele doporucit. Nejenze v tom nejsou zadny chemky, proste jen suseny maso, ani to neni predrazeny a predevsim, cuba z toho sili, kvuli smradlavy suseny drstce by snad udelala stojku na hlave. Vedlejsi efekt je ten, ze v parku se za mnou tahne smecka psu, kteri se tvari jako moji novi nejlepsi kamaradi a familierne mi strkaji cumak do kapsy, jak kdyby se s cumakem v me kapse narodili. Ale s tim dokazu zit, je to docela prca :D
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    LALOBA: diky..uz jedem kachnu s jahlama:)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    NICKIE: nevim jestli je to jeste aktualni, ale z masa me napada zverina, los, sob, skopove a jehněčí, kachni, husi, nebo kralici maso....nebo klokan, pstros. Nevim, nakolik krmis ryby, treba kapr, pstruh.
    z priloh spenat, rukola, cuketa, jahly
    Los, Sob (speciality) - Baron.cz
    http://www.baron.cz/pes/barf-pro-psy/syrove-maso-pro-psy/los-sob-speciality/o-0
    http://www.richbarf.cz/...ice=20&max_price=105&manufacturer[]=29&manufacturer[]=27&manufacturer[]=13
    hodne takovy exotiky maji na http://www.drakima-barf.eu
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    To krmeni jen masem vychazi z nazoru, ze pes je masozravec? Nebo tam je nejake jine oduvodneni?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam