• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    ANASTHESIA: nastrouhat na jemno a sparit vodou, omastit olejem, treba lososovym a poradne promichat s masem, nechat odstat, aby to nasaklo chut masa. A kdyz ani to nepomuze, tak ji to nedavej :)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ANASTHESIA: dávat místo toho neprané zelené dršťky
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Prosim o pomoc. Nase potvorka odmita veskerou zeleninu a ovoce. Maso to ano ale prilohu necha byt. Co delat?
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    SRUBKA: No to je teď ten happy barf...
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    v holesovicky trznici maji levnou drubez
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Na milade horakove u zastavky korunovacni maji taky zakladni maso -vetamix. Ceny imho dobry a z sestky kousek
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: jj, to je na nástěnce... doufala jsem přeci jen v něco bližšího - díky
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    DOLORES: nějaký maso mívali i v Zoo ve Dvoře - na Arbesáku.
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    SUFFOCATE: mam jeden kousek, tak se tam mrknu... kdyz uz nic, tak alespon budeme vedet co a jak :)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    DOLORES: už jsem v petcentru kupovala, ale asi to nebudou mít ve všech prodejnách a u těch cen si nejsem jistá.. aby nebyly moc vysoké.
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    SUFFOCATE: super, díky za tip, vůbec mě nenapadlo, že by tenhle typ obchodů mohl mít maso... mrknu na to
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    DOLORES: a v petcentru alespoň něco nemají? Nebo v hornbachu mají, ale ceny teď nevím.
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    SUFFOCATE: Na to my bohužel právě nemáme mrazák... přesto ale díky
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    DOLORES: aha, tak to nevím. Já tam beru jen výjimečně, jinak si maso nechávám vozit domů.
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    SUFFOCATE: Díky, ale to je právě ten, který jsem měla na mysli, máme ho za rohem :) Pokud srovnám jejich ceny a ceny např. vetamixu, tak mi někde vyjde i 100% marže (a to mají jako partnerská prodejna jistě výhodnější ceny než na webu) ... :(
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    Prosím poraďte mi obchod s masem alespoň přijatelně dostupný z Prahy 6. U nás se změnil majitel a s ním bohužel i ceny... díky!
    SILVILVA
    SILVILVA --- ---
    No tak musím konstatovat, že jste s tím háráním měli beztak pravdu. Sic ještě nezačla, ale už mi přijde, že na ní jsou i jiné náznaky. I když kdo ví kdy to bude, doufám, že ne až za dva měsíce, to by mě z ní trefilo :-D Včera dokonce jen jak zahlédla, že ji volá chlap do kuchyně kvůli žrádlu, tak se v mžiku otočila a utelka se za mnou schovat do postele komediantka :-))
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    LOVETHIEF: no musim konstatovat ze lososa kteryho sezerou komplet, tak tady taky nejaky kousky nechaj lezet...
    sou to proste moji sikovni kluci, poznaj ze kapr neni zadna hitparada:)
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    hm, nase smecka sedela po celou dobu kuchani a cisteni kapra pod linkou a cekala, co odpadne. A kdyz teda neco dostala, tak se toho ani jeden ani nedotk. Pritom den pred tim meli file. Kapr prej ale e-e.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam