• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: ja bych teda brala litrik az litrik a pul
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WOSHIII: asi 190 za litr..ja bych potrebovala tak dva litry pro sebe, takze tri by byli k mani..
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    NICKIE: Taky se rada pridam, uz nam dochazi. Kolik chteji za pet litru?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NICKIE: jaaaaj, hlavně že jsem před třema tejdnama koupila litrovku od britu...:)))
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    NICKIE: lokalita Praha Modrany, pripadne Vinohrady
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: ja bych taky brala, praha
    CICIN
    CICIN --- ---
    NICKIE: Do toho bych šel, ale jsem ze severomoravského kraje:p konkrétně Frýdek
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Ja tedy zase shanim nekoho na spoluobjednani lososoveho oleje. Vzala bych 5 litru demizon z krmme.cz
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    TATONKA: aha, tak bych mohla pul kilca az kilco taky zkusit..
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    NICKIE: Čubě (40kg) dávám 2polévkové lžíce skoro denně (to je po namočení asi 160g). Po dvou letech mám zkušenost takovou, že na měsíc spotřebujem necelé půl kilo sušený zeleniny. Kilo stojí 210 Kč a vydrží teda na cca 2,5 měsíce.
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    TATONKA: ja bych neco takovyho potrebovala, ale nejak se nemuzu dopocitat k tem 80 kc na mesic.. me to prijde jako mnohem vic...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    TATONKA: žaba nic, Arnost bude za chvili pomalu prechazet na granule...:/
    IF_
    IF_ --- ---
    Ja zeleninu zkusim a jsem zvedava.Mixuju kazdy den cerstvou takze rada obcas kdyz nestiham nahradim touto:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    TATONKA: se zeleninou se ti ozvu jo? Beru v potaz, ze 15.objednavas:)
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Dekuju holky:), mrknu na to:), "Do psi misky" je na me pozde, ale dekuju:), nejak to vymyslim
    IF_
    IF_ --- ---
    MIKEYLA: Jj,jak je psano... zufrik je v poho.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    já beru s největší spokojeností maso odsud: http://www.dopsimisky.cz/
    kvalita luxusní, všechno je hodně čerstvý, cenově je to dost v pohodě, rozvoz sice stojí 69, ale donesou ti to až před dveře. Další rozvoz po Praze bude ale až 19.5.. Jinak vím, že jsou lidi spokojený i se Žufrikem.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    MIKEYLA: s tou zelčou není problém, stačí mi napsat, kolik jí chceš. Jestli si vybereš i něco dalšího, tak pošli odkaz a já ti to přihodím k objednávce. Platí se to cash při převzetí, tak bych akurát byla ráda, kdyby se mi to pak doma neválelo několik měsíců.. Objednávat budu 15.5. odpoledne.
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Potrebovala bych poradit nejaky kvalitni rozvor masa (Praha 6), vzdycky jsem si jezdila do Kunratic k panovi, ale momentalne mam zlomenou nohu, tak to jeste nejakou chvili nepujde. Mate nekdo nejaky tip?Uz jsem dlouho pres net nic neobjednavala, tak nemam prehled, dekuju:), ale jinak se na net samozrejme podivam:))
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    TATONKA: ja bych se asi klidne pridala:), zeleniny neni nikdy dost:), s Baronem mam taky jen ty nejlepsi zkusenosti, premyslela jsem o necem proti klistatum , mame doma rocni decko, tak pro me nejake chemicke obojky neprichazeji v uvahu.., resp.dost se jich bojim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam