• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    KYO
    KYO --- ---
    Ahoj, muzete mi poradit KVALITNIHO dovozce hoveziho barfu ... Praha. Nechala jem si doted dovazet od masoksezrani.cz, ale dvakrat mi prislo totalne zelene a zkazene, takze uz nikdy vice.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    DZEJNY: ZOO ve Dvoře u Anděla má maso. V těch Prahách s číslem se nevyznám... :)
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Zkusim toho i-vlcka, nebo ty Nýřany při nejhoršim. Děkuji :)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    DZEJNY: nebo jakákoli menší masna, skelety, vnitřnosti atd.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DZEJNY: 5minut z pražského povstání je prodejna obchodu i-vlcek tuším zastávka v dolinách nebo tak nějak
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    DZEJNY: jedna prodejna s masem byla jeste na Belehradske pod Nuselskymi schody, ale nebylo uplne nejlevnejsi. Bohuzel nevim jmeno
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Prosím o radu, kde ideálně pořídit v Praze dnes/zítra maso (ideálně Praha 4 -> Praha 6 a centrum) Zavřeli Richbarf na P-4 po dobu 14ti denní dovolené a potřebovala bych někam zajet s igelitkou (tzn. sockou). O Nýřanech ve Strašnicích a o prodejně v Kunraticích taky vím. Někdo nějaký další typ na kamenné obchody v Praze?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LALOBA: jedeme na delsi dobu na cesty. v aute mrazak nemame a v africe maso kupovat nebudu:)
    LALOBA
    LALOBA --- ---
    VERCA_ZABA: z jakeho duvodu jdete do granuli?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NICKIE: už je to pryč:)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    VERCA_ZABA: ja bych to brala!
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    nechcete někdo cca půl pytlíku Roboranu a cca 200 gramů Micromineralu? za pár pytlíků piškotů, přecházíme na granule, už to nevyužiju
    DOLORES
    DOLORES --- ---
    MIKEYLA: Ahoj, ja jsem sem pred nedavnem psala, ze jezdime sem: http://www.barfshop-praha.cz/ a jsme spokojeny - maji i rozvoz, ale nevim, jak funguje, jezdime si sami.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    WOSSI: a proc chces prechazet?
    my budeme.kvuli cestovani taky.jit na rok na granile. prechod ma.byt pomaly, pozvolny - travici trakt si bude muset zvyknout.. a preferovala bych nekaky fakt lepsi granule.
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    WOSSI: případně jak změnu provést :-)
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    ahoj, mám 14letou fenku vořecha(13kg). Barfem krmím posledních pět let. Chtěl bych přejít zpět na granule. Nebude to nějak zásadní změna pro ní v takovém věku? Co si o tom myslíte? :) díky za odpovědi
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    zdravim, nevite nahodou, proc je takovej cenovej rozdil mezi PlaqueOff
    PlaqueOff™ Animal | ALAVIS
    http://www.alavis.cz/plaque-off
    a napriklad timto? (a dalsimi x produkty z kelpy)
    doplňky stravy pro psy
    http://www.dopsimisky.eu/doplnky-stravy/21-ascokelp.html

    jediny, co vidim rozdil, je v davkovani, PlaqueOff ma psano vyrazne mensi mnozstvi a jeste dodatek (D1070™) za nazvem ty rasy, kterej nevim, co znamena.
    Ja jsem samozrejme psum koupila zrovna ten, jako ta odmerka je fakt pidi, ale pri takovym rozdilu v cene se porad vyplati ty levnejsi varianty.

    Dik:)
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    NICKIE: Ok, tak pristi tyden si ho vyzvednu! :) Aspon to spojim s prochazkou na prehradu;)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Objednano, zitra dopoledne dorazi do Modran:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam