• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STHENOBARF - kvalitní výživa psa
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    Mate někdo zkusenost s krmenim kombinace barf + granule lis.za studena? V posl.dobe začínám přemýšlet, jestli nezkusit (ráno granule), večer maso, pes mi ted dost zhubnul a potrebuju do nej dostat vic. Vic masa je pro me trochu komplikace (uz tak dostává 3/4 kg denně + kosti. Malo místa, často cestujeme, do toho děcko, takže se nezastavim a granule by mi hodne bodly. Uvažovala jsem o Fit crock...
    Diky za rady, zkusenosti:)
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    SNELA: https://www.forbarf.cz/ rozvážíme po celé Praze, s výnosem nebude problém, rozumné ceny myslím máme ;) více info pošta.
    KUURA
    KUURA --- ---
    Ahoj, pridavam psovi do jidla cistej kolagen a ted jsem jeste narazila na toto
    http://4fitness.cz/vyhodna-baleni-naplne/glukosamin-od-100g-za-56kc-kloubni-vyziva-p-108/

    zkouseli jste nekdo?? jacze nevim, jestli mam koupit alavis nebo proste jenom mixnout ten kolagen s timto. Diky za rady
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj. znate eshop,co zavazi v Praze a je ochoten mi maso vynést az do bytu? A nejlíp s nabidkou od Posvare a rozumnou cenou
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    jinak pak z ty drůbeže je vynikající krutí krk
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    HUDOUS_ML: co zkusit hovězí zebra? nasekat na menší a pes to ma na delší dobu.

    ryby jsou super, ale spousta psu, co znam, tak syrovou rybu nepozre. a už vůbec ne lososovy odrezky:)
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    HUDOUS_ML: Taky to vidím na ryby s kostma :)
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    HUDOUS_ML: začala bych hovězí svalovinou, nebo hovězí svalovinu s chrupavkou, s kostma bych pak dala třeba mletou nebo kusovou tresku, lososa...
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    prosím o radu - pes je alergický na kuřecí maso, z toho důvodu nechci dávat v tuto chvíli žádnou drůbež. Je na barfu dva týdny, tak chci pomalu přidat kosti. Když vyloučím drůbež, čím můžu začít? Až si na ty kosti zvykne a všechno si pěkně sedne, tak otestuju krůtu a kachnu, ale přijde mi nevhodné současně testovat potenciální alergeny a nasazovat kosti psovi, co byl 6 let na granulích. Nebo jsem jen hysterka a mám kachnu zkusit rovnou?
    DZEJNY
    DZEJNY --- ---
    Ode dneška nám běží zajímavá soutěž o balíček pamlsků a doplňků za 360,- Kč , kdyby se chtěl někdo zúčastnit a nesleduje nás na FB podrobnosti jsou na úvodní straně: https://www.forbarf.cz/
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    NICKIE: super, díky. jestli jsi ještě neobjednávala, brala bych zase půl kila těch pivovarských kvasnic
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WESSNA: kdyby zbylo, ozvu se
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    NICKIE: Nj, ozvala jsem se pozdě :)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WESSNA: ty jo, to uz mi tam bohuzel na ten petilitrovy kanystr nevychazi a dalsi je az 10l..to me mrzi
    WESSNA
    WESSNA --- ---
    NICKIE: Ráda bych si taky 1-2l vzala, pokud se vám do toho vlezu :)
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    NICKIE: super diky :)
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    WOSHIII: dneska nebo zitra..dam vedet az dorazi:)
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    NICKIE: Tak ja nic dalsiho nechci:) kdy objednas? vyzvednu si ho u tebe v modranech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam